Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tudatos álmodás? 14/L

Ez tudatos álmodás? 14/L

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor álmodok úgy,hogy tudom befolyásolni az álmomat.Nagyjából át tudom gondolni a helyzetet,és tudok cselekedni.Az esetek 60%-ban ez van.A maradék 40-ben,meg akármilyen rossz dolog történik semmit nem tudok csinálni.Volt olyan álmom,hogy tudtam,hogy nagyon rossz lesz,semmi esélyem,és láttam magam fölülről és azt mondtam ,hogy ébredj fel,és felébredtem..ez nagyon sokszor szokott lenni.De utánna egyből vissza is tudok aludni.Ezek tudtatos álmodások vagy csak nem alszok elég mélyen?Nem nagyon vagyok profi a témában,de már utánna olvastam,de nem tudom pontosan eldönteni.Ja és soha nem gyakoroltam se tudatos álmodást,se meditációt se ilyesmit.Szerintetek?

És bocsánat,szörnyűre sikerült megfogalmazni..



2013. aug. 11. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
''Ezek tudtatos álmodások vagy csak nem alszok elég mélyen?'' - Szerintem lényegét tekintve ugyanaz a kettő.
2013. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Jaj de cuki vagy édes :3
2013. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát, szerintem akkor lesz tudatos, hogyha álmodban rájössz, hogy ez csak egy álom, és pl. fel is tudsz idézni 'valós' dolgokat, és persze ezentúl azt csinálsz, amit akarsz, mert ez csak egy álom. Nekem is úgy szokott lenni, hogy azt csinálok amit akarok, de az mégsem tudatos, mert nem tudom, hogy álom, csak akkor és ott az a normális. Szóval összefoglalva, akkor tudatos, hogyha tudod, hogy álmodsz.
2013. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

énis az utolsó valaszoloval érték egyet, de szerintem ha ezt kicsit gyakorlod (rengeteg cikk van ezzel kapcsolatban) akkor már szerintem könnyen el tudnál jutni a tudatos almodashoz, ahol már tudnád magadról hogy álmodsz, tudod hogy a tested valójában hol fekszik, tudnád befolyásolni az alomvilagodat, tudnád irányítani, megallitani és felkelni, stb :)))

szerintem megerne párszor megptobalni:)

az elsővel pedig nem értek egyet, a két dolog egyáltalán nem függ össze, semmi közük egymáshoz (:

2013. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!