Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valakinek volt már hasonló?...

Valakinek volt már hasonló? Ma azt álmodtam hogy meghaltam de a testem megmaradt, csak annyi, hogy lebegtem és átlátszo volt a testem. Többi lent

Figyelt kérdés
Édesanyámmal és a párommal beszélgettem hogy ilyen jó hogy van élet a halál után is és hoy kapcsolatba tudok velük maradni. Mikor felébredtem Nagyon rossz volt, ugyanis én nagyon félek tőle és nagyon sokat is gondolok rá. Lehet, hogy ennek hatására álmodhattam ezt, vagy mi lehet az oka?

2013. aug. 14. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:

a halál sokszor jelöl átmenetet. valami olyanba ahol már nem lesz ugyanaz. pl elköteleződés valami mellett. ha pék leszel, már nem lehet festő. vagy ha megházasodsz az egy csomó lehetőség kizárását jelenti azáltal, hogy egy mellett döntöttél. ilyesmiket.


nem tudom nem vagy ilyesmi fázisban.

2013. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!