Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyszer volt egy érdekes...

Egyszer volt egy érdekes álmom kiskoromban. Lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött,hogy a házimat írtam a szobámban.Nagyon sok volt,de még nem értem a végére.Már besötétedett,ezért gondoltam pihenek egy kicsit.Elindultam le a konyhába anyámékhoz.Mentem le a lépcsőn,láttam,hogy ők ott ülnek mind az asztalnál.A lépcső felénél megálltam és onnan néztem őket.Ők azonban erre elkezdtek sírni.Kérdeztem tőlük,hogy miért sírnak,de nem válaszoltak semmit.Anyám sírva kérdezte,hogy "meg fog halni?" valakitől,aki az asztalnál ül.Erre én is elkezdtem sírni és kérdeztem tőlük,hogy tényleg meg fogok-e halni,azonban észre se vettek,csak sírtak tovább.Ekkor hirtelen felébredtem.Ezt kb. 6 vagy 7 évesen álmodhattam,most vagyok 18 és kezdek kicsit félni.Én az egészet úgy értelmeztem,hogy a házi,amit írok = a feladatokkal,amiket az életben még el kell végeznem,az meg hogy abbahagyom talán jelentheti,hogy nem tudom befejezni a "feladataimat",és hogy a családból én halok meg leghamarabb? Mert bárhogy próbálom értelmezni,ez jön ki mindenhogy.Szerintetek?
2013. aug. 16. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindannyiunknak vannak időnként elbas­zott álmaink. Ne foglalkozz túl sokat az ilyesmivel, mert csak magadat hátráltatod vele.
2013. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A halál egy befejezett gondolatot jelent. Nem pedig, hogy meg fogsz halni.
2013. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!