Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon sokszor tudatos álmom...

Nagyon sokszor tudatos álmom van, mégis mikor rákérdezek, hogy mit jelentenek akkor hülyeségeket kapok válaszba vagy egyáltalán nem akarnak válaszolni az álombeli alakjaim?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy a barátaimmal bulizni indultunk a szomszéd városba, de ekkor két iker pap kilépett a templomból és mondta, hogy "takarodó, riasztás". Megkérdeztem a barátaim, hogy mit jelentsen ez. Azt mondták, hogy van egy démon a városban és akit az utcán talál azt megöli. Napsütésből hirtelen besötétedett és meghúztam magam a barátomnál. Már mindenki elment aludni, gondoltam kinyitom kicsit az ablakot, hogy szellőztessek. Miután kinyitottam az ablakot, beszippantottam a levegőt és éreztem, hogy kezdek kábulni és hamarosan elájulok. A barátom gyorsan odaszaladt az ablakhoz, bezárta és mondta, hogy többet ilyenkor démonjárásnál ne csináljak, mert veszélyben leszünk, ránk találhat.

Ekkor volt az a pillanat, mikor rájöttem, hogy álmodok. Megkérdeztem a barátomtól, hogy mit jelent ez az álom. Nem akart elsőnek válaszolni. (Mindig ez van... Sose mondják meg elsőre.) Aztán elkezdtem vele ordibálni és végre kinyögte: "Szeresd az embereket". Nem tudtam ezt mire vélni. És akkor kérdezem, hogy: és a démon mit jelent? Erre ő: Hogy a hasadnál van a *itt valami szervet mondott, asszem' lép* és gólyaalakú. Ezzel nem tudtam mit kezdeni.


De most hogy így leírtam nektek megállt bennem az ütő. A hasadnál van... gólya alakú? Lehet terhes vagyok? Remélem nem, mert egyáltalán nem örülnék ennek a hírnek(lehet ez jelent meg démon képében)?

Fogalmam sincs miért, mert akkor ez még nem esett le álmomban, de aztán valamilyen úton módon a következő álomképemben kb. 4-5 fiatal fonó nő volt előttem és megkérdeztem tőlük, hogy terhes vagyok-e. Azt mondták, hogy ők ezt nem tudhatják, ezt csak én tudhatom.


Végül is érdekes ez az egész... Ez pont egy ossz példa volt, mivel saccperkábé sejtem miről szól. De a kérdésem összegezve annyi lenne, miért kell erőszakoskodni, hogy elmondják mit jelent az álom? És ha az álom eleve jelképes, szimbólumokkal teli, konkrétum nélkül akkor miért ugyanilyen választ adnak, amin gondolkodhatok, hogy mit is jelent?


(Ez a terhesség dolog továbbgondolva: szerintem ez inkább azt jelentheti, hogy félek, hogy várandós leszek. Mikor a papok takarodót hirdettek valószínűleg azt jelképezheti, hogy vége a kicsapongó bulizós életmódnak ha netán anya lennék, 24 órában háztartásbelinek kell lennem(bezárkózok, ablakot se nyithatok). Azt olvastam, hogy álmodban saját magad tudatalattijával beszélsz. Nyilván nem tudom a választ még a terhesség-dologról, így nem is mondhatnám meg magamnak. A fonó lányok is ezt erősítik meg. De hallottam már olyat, aki a saját balesetét látta előre és így úszta meg. Akkor most hogy is van ez? Remélem egy jó ideig még az előbbi érvényesül.)


2013. aug. 25. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Aztán a következő álomban már nem tudom mi volt és az is tudatos volt és megkérdeztem a fickót: "Mit jelent ez az álom?" Erre ő: "Miért mondanám el neked?" Én: "Mert különben felébresztem magam és vége az álmomnak" Ő: "Persze, nem hiszek neked."

Ekkor erősen koncentráltam és kinyitottam a szemem. (Ez már eléggé megy. Régen csak álmomban ébredtem fel, azt álmodtam, hogy felülök az ágyban, vagy átgrottam egy másik álomképre, de most már az önébresztést profi szinten nyomom)

2013. aug. 25. 10:37
 2/5 anonim ***** válasza:
én már 1 hete próbálok tudatosan álmodni. de sehogysem müködik pedig végig olvastam az ehez kapcsolódó összes. cikket könyvet.
2013. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
aszem te sem értesz semmit a tudatos álomhoz kedves kérdező csak eztis vami spirituális hülyeségnek véled.
2013. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha már így megvádolsz, az a minimum, hogy kifejted. Ha spirituális hülyeség lenne nem gyakorolnám, nem koncentrálnék minden elalvás előtt, hogy legyen.
2013. aug. 25. 11:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Könyvet én is olvastam, nekem elég volt eldöntene, hogy tudatosan álmodok és elébresztem magam, ennyi. Csak este, lefekvés előtt mondtam magamnak, hogy TÁ lesz. De minél fáradtabb vagyok, minél mélyebben alszok annál kisebb az esélye, de heti 2 alkalommal tuti van TÁ-m. Akkor általában az éjszaka látott 4-5 álmomra emlékszem ebből 2-3 TÁ.
2013. aug. 25. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!