Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális az ilyen álom?...

Normális az ilyen álom? Féllek tőlük mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült ,hogy egy Jappán vagyok...Szal elkezdtem felvedezni a származásom kultúraját és ezért számos oldalon és a wikipédián + 1-2 dokumentum filmben is belenéztem és meg néztem a south park pár jappános részét azt ,amiben Cartmannak rémálmai vannak ,hogy elfoglalják a világot...olyan szörnyű főleg ,hogy nekem ilyen álmai vannak mindíg ha lefekszek aludni majd fel megálmodom majd féllelmemben felkelek vissza alszok és megint ezt álmodom ,hogy egész világ már kutyusokat eszik meg cicákat majd ,hogy az én kutyámat egy ázsia megsüti és meg eszik a szemem előtt engem sokkolt ez és kezdek félni tőlük.Mit jelentennek az ilyen rémálmok? Normálissak? Vanrá gyogyír?

2013. aug. 30. 16:19
 1/8 anonim válasza:
Menj vissza Japánba
2013. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Vanrá gyogyír"


Igen, van! Ha megtanulod a magyar helyesírás alapjait, meg fognak szűnni a rémálmok!

2013. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen mielot még megkérdeznétek én tettem fel ezt a kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

de utálok japán lenni és utálom oket ahogy a kutyákkal és a macskákal bánnak :( bezzeg az egyiptoimat ok tisztelték oket ...és igen féllek mint Eric ,hogy túl népesedésbe vannak..naponta csak egyszer húzhassák le a wc-t... nem tudnak parancsolni a kukikájuknak meg a sunnájuknak felháboríto jo én is tettem olyat 15évessen ,hogy no ,hogy csuda ,hogy a feformált méhem nem hordott ki olyat ,ami nem ugat vagy bregek!!de mentségemel szoljon mhogy magányos voltam de ezek mellett tudtam néha on uralmat csinálni!!

2013. aug. 30. 17:12
 4/8 anonim válasza:
Szerintem azért álmodsz mindig erről, mert félsz tőle és mindig ezen kattog az agyad. Próbálj ne erre gondolni.
2013. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

:))


Az Egy kés filozófiája is a japánokról szól egyébként, tanulságos film. :)


Egyébként egyszerűen ne gondolj ilyenekre. Nem tudom, hogy mi a bajod a japánokkal... Miért nem örülsz neki, hogy az vagy? Ahhoz gratulálok, hogy csak 15 év kellett ahhoz, hogy rájöjj, hogy japán származású vagy, szép teljesítmény. Sok fiú mindent megadna egy szép ázsiai lányért, úgyhogy inkább örülj, hogy ilyen egzotikus vagy itt, tetszeni fogsz a fiúknak. :)

Amúgy nekem akkor voltak rémálmaim, ha lefekvés előtt ettem.

2013. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt amúgy kifelejtettem, hogy eléggé kamunak tűnik ez az egész. Ha a szüleid japánok lennének, akkor nem így viselkednél. Ráadásul 15 évesen sokkal érettebben viselkednél.
2013. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Többször is meg kérdeztem a szüleimtől ,hogy nem e vagyok japán ,de hazdutak most mondták el csak.Azért utálom őket kiskoromtol mivel eleve nincsenek jo tapasztalaim.Kis koromban mikor az anyuval mentünk vásárolni az elado mindíg ilyeszgetett.Kiskoromban olt egy barátnőm ő is japán volt egyszer a náluk aludtam és láttam ,hogy a testvérét az apja úgy pofozta mint a box zsákot aztán észre vette ,hogy valaki ezt ki lesi gyorsan fel futottam az emeletre azt hitte hogy a barátnőm ezért lehívta őt és mikor feljött tisztára ki volt sírva a szemei nem is szolt hozzám.Haza kellett ,hogy vigyen az apja nagyon nagy cirkusz volt...Az apja csak morgott a kocsiban mikor kiszáltam anyu jött értem ,akkor meg mondtam neki ,hogy nem ő volt az hanem én láttam azt.Ugyann ez az ember gyúrta el sját szemem látára és még sorolhatnám talán azért vagyok ilyen velük?
2013. aug. 30. 19:50
 8/8 anonim válasza:

Jesszus mária, te nagyon idióta vagy. A japánok nem esznek se kutyát se macskát, sőt, imádják őket. Rohadtul kevered a szezont a fazonnal, japánnak lenni JÓ dolog. Okosak, kedvesek, kulturáltak. Te egyik se vagy, csak egy buta kis fruska :)


Amúgy meg kamu, ennyire senki nem hülye.

2013. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!