Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent hogy ha álmomban...

Az mit jelent hogy ha álmomban egy már meghalt szerettem jelenik meg?

Figyelt kérdés

Na szóval már kétszer is álmodtam apukámról aki már 5 hónapja meghalt.Elősször azt álmodtam hogy hazaértem és otthon láttam apámat és mondta hogy csak tettette a halálát én meg ezért ideges lettem rá de később megöleltem.A második álmomban meg apám bejött a szobámba és kérte hogy segítsek rátenni egy filmet a winchesterére.Volt olyan is már amikor álmomból sírva keltem fel mert sírtam apám miatt.Mit jelent ez az álom kérlek segítsetek!A válaszokat előre is köszönöm!

14/F



2013. szept. 22. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló, én nagyszüleimmel szoktam álmodni. Még nagyon kevés idő telt el apukád halála óta, és szerintem azért álmodsz vele, mert még így olyan, mintha élne. Ez is segít feldolgozni a halálát. Legalább álmodban még láthatod.
2013. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmok a múltban átélt, olvasott, hallott, filmen látott, esetleg elképzelt események egyvelege. Nyilván, ha egy nagy horderejű, téged erősen érintő eseményt éltél át, azzal gyakrabban fogsz álmodni.
2013. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!