Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a szakítás?

Mit jelent a szakítás?

Figyelt kérdés

Borzalmas rémálmomban párom elég csúnya módon szakított velem, rettentő valóságos volt. A szívem és lelkem mélyéig éreztem, hogy mit jelent a hiánya. Amikor felébredtem, sokáig nem is hittem el, hogy álom volt, csak sírtam, párom pedig telefonon próbált megnyugtatni, hogy nincs baj.


Mit jelent a szakítás egy álomban? Sehol nem találtam választ erre.

Szerintetek?



2013. szept. 25. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van. Vagy a párod és a kapcsolatotok a lényeg, vagy valami teljesen más. Ugyanis az is elképzelhető, hogy valami más miatt vagy nyomás alatt, félsz valamitől, bizonytalanságban vagy. Pl. konfliktus kollégával/főnökkel, tartozol és nincs pénzed, stb. Az álomban gyakran nem maga a történés a lényeg, hanem amilyen érzelmet ez kivált belőled.


De az is lehet, hogy a pároddal van valami vitátok, és azt gondoltad tovább egy olyan módon, amit nagyon szeretnél elkerülni. Ennyiből sokkal többet nehéz lenne mondani.

2013. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Srapnel ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy egyszerűen félsz attól, hogy őt elveszítheted.
2013. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Álmos-könyv szerint:

Szakítani olyannal, akit szeretsz: kihívás, erőpróba; nem vagy meggyőződve érzelmeid viszontagságairól.

Megunt partnerrel szakítani: elérkezettnek látod az időt ahhoz, hogy egy régen aktuális lépést megtegyél.

De itt valószínűleg arról van szó, hogy sokat gondolhatsz arra, hogy szakít veled, és ezért jelenik ez meg álmodban is. Az én barátnőm egy időben igen sokat féltékenykedett, és olyankor gyakran álmodott arról, hogy más lánnyal vagyok, holott soha életembe nem csalnám meg őt. Az agynak azért van szűksége a pihenésre, hogy alvás közben "megemészthesse" a napközben kapott információkat. Ha te azzal terheled az agyadat - már bocsánat - hogy folyton a szakításra gondolsz, akkor az éjszaka is ezekkel a gondolatokkal lesz elfoglalva.

2013. szept. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát az életem is nehézkes még, friss egyetemista vagyok és bár remekül érzem magam, kicsit még furcsa nekem ez az időbeosztás, ráadásul hamarosan dolgozni is elkezdek és kicsit tartok ettől az új helyzettől. Pénzügyileg sem vagyok most a toppon. :D


Valóban fel szokott merülni bennem, hogy párom szakít velem. Ez azért van, mert néha nagyon is idegesítő és szétszórt vagyok, nehezen bírja szegény, hogy rossz napjaimon néha egy óvodás színvonalán tudok lenni. Ilyenkor félek mindig, hogy vége a kapcsolatunknak.


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. szept. 27. 07:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kezdted az egyetemet, akkor valami új érkezett az életedbe. Egyfajta fordulóponton vagy, és aggódsz az eddig megszokott dolgaidért, például a párkapcsolatodért.


Ennyi a jelentése.

2013. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!