Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van annak jelentősége, hogy...

Van annak jelentősége, hogy már többször álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő, hogy azt álmodtam, hogy a házunk köré temetőt csinálnak.

Eredetileg elég nagy szántóföldek, veteményesek vannak a házunk körül több oldalról is, és azt álmodom, hogy temetőt csinálnak belőle, parcellázzák fel a földeket, ássák a sírokat, eltemetnek halottakat...

Nem tudom miért álmodom ezt, de azt hozzá kell tenni, hogy nem szívlelem a temetőket és a halottaktól is "félek". Elég rég voltam már temetőben, temetésen is, filmet sem láttam mostanában, aminek ilyen témája lett volna, nem tudom honnan jött ez az álom és többször is.



2013. okt. 6. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

"nem szívlelem a temetőket és a halottaktól is félek"

Valószínűleg ez a félelem az alapja az álomnak. Azt próbáld megkeresni, mitől félsz, mi nyomaszt mostanában. Temetőktől függetlenül, bármi szóba jöhet. Pl. szomszéd kukkol, valaki zaklat, valakivel nem jössz ki mostanában, stb.

2013. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!