Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítséget szeretnék kérni....

Segítséget szeretnék kérni. Már többször álmodtam ezt és úgy érzem, hogy nem jó jel. Ráadásul rettenetes lelkiismeret-furdalásom van miatta. Szerintetek mit jelenthet? 18/L

Figyelt kérdés

Először buszozok a párommal, aztán odajön hozzám egy latin férfi(nagyon érdekes szakálla van, nem hosszú) és megcsókolja a nyakamat a párom szeme láttára. Aztán odajön hozzám egy nő a buszon, hogy kell-e a férfi száma én pedig hosszas vívódás után mondom azt, hogy nem. Persze a párom ott hagy, miközben gondolkodom. Aztán egyszer csak egy négyzet alakú medencében vagyok, ahol a víz a mellkasomig ér (fürdő ruha van rajtam). Idegenek vannak körülöttem, meg az anyám. Mellettem egy férfi áll(akit eddig nem láttam) aki átkarol. Ezután anyám megkérdezi, hogy hol a párom és teljesen megaláz. Egy vízi barlangban úszom, ahol azon gondolkozom, hogy ki lehet a latin férfi.

Majd egy tipikus zuhanyzóban vagyok, ahol férfiak és nők is vannak. Nem működik a zuhanyom, ezért odaszalad egy fiú akinek ez a munkája, hogy segítsen. Lát meztelenül, én próbálom takargatni magam egy törölközővel, pedig nem zavarna, hogy lát.

Majd az unokatesóm(17 éves lány) és a keresztszüleim társaságában ülök az autójukban. Dohányzunk. Az unokatesóm tàmogat, a kereszt szüleim pedig anyám véleményén vannak, de kicsit finomabban.


2013. okt. 19. 09:12
 1/5 anonim válasza:

elég egyértelmű. Akármilyen társaságba kerülsz, rossz nőnek ,, cédának" érzed magad.És félsz az anyukád meg a többiektől meg azok véleményétől is.

Csak az a kérdés miért érzed magad annak.

Rossz fát tettél tűzre a barátoddal? Vagy egyedül?

2013. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Napkiraly ***** válasza:
elfojtott szexuális vágy. A szexuális életed rendben? Nem érzed úgy, hogy a környezeted korlátoz a szexuális vágyaid kiélésében?
2013. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: hát vannak olyan terveink, ami biztos nem fogvtetszeni a családomnak.

Második válaszolónak: a párom ilyen téren elég korlátozott. Nem rajong az újdonságokért.

2013. okt. 24. 06:24
 4/5 Napkiraly ***** válasza:
Akkor ennyi. Előbb-utóbb ott fogod hagyni, vagy megcsalod mert kell az újdonság. Jobbik eset ha megbeszéled vele.
2013. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a lelked mélyén már kifele állsz a kapcsolatodból.
2013. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!