Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Nagyon megmaradt bennem.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a szomszédom (egyben legajobb barátnőm) macskája nálunk van és szül de sosem akkor mikor odamegyek, hanem csak észreveszem hogy még egy kiscica még egy kiscica, de egyszer csak bemegyek és látom hogy csak egy cicafejet szült és ezen 7 szem van.Nagyon ijesztő és sajnálatos volt.Elindulok egyik osztálytárammal a barátnőméknél.Útközben találkozok a volt énektanárral akiről a bnőm lehuzza a kabátot ahogy eljön mellette és aztán nevetve visszaadja...megyünk tovvább.Elmegyek a barátnőmékkel kocsival de nemtudom hová (gondolom ez lett a romatelep),és a kocsiban alig férünk el 3an hátul.Ezután van az a kép meg bennem, hogy járkálok valami cigánytelepen de hatalmas nagy ilyen Pesti 8kerhez tudnám hasonlitani csak nagy házak nélkül.Nemtudom már hogyan de összeismerkedek egy cigánylánnyal aki nagyon kedves és szimpatikus nekem az édesanyjával együtt, és olyan is volt mintha már ezer éve ismerném a lányt, az arca is pontosan itt lebeg előttem.Hosszasan beszélgettem vele de arra már pontosan nem hogy miről.Azt tudom hogy hallgattunk zenét és beszélgettünk sok minden másról is.Nagyon szimpatikusak voltak nem megy ki a fejemből.

2013. okt. 24. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az a baj hgy te hiszel az ilyen hulyesegekben ja es az a macskas dolog meg se tortenhet de ez baromsag
2013. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Niki_26 ***** válasza:
"az a baj hgy te hiszel az ilyen hulyesegekben ja es az a macskas dolog meg se tortenhet de ez baromsag" Kedves válaszoló. Ki mondta neked, hogy ezek megtörténhetnek -e, vagy sem? Itt nem erről van szó. Légy okosabb, olvass a sorok között, és először az eszed járjon, csak utána a szád (jelen esetben a kezed). Egyébként kérdező: nézz utána minden részletnek, amire emlékszel. Egy egész álomra nincs magyarázat, csak a benne szereplő motívumokra:)
2013. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!