Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban szavakat hallottam,...

Álmomban szavakat hallottam, és tisztán emlékszem rájuk, de nem tudom, hogy mit jelentenek, mert nem magyarul voltak. Azt hallottam, hogy "paszuhole rakagyi". Valaki segítene megfejteni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne igyál lefekvés előtt és nem lesznek ilyen gondjaid.
2013. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van, de csak csokit ettem. :)
2013. dec. 21. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy keress egy szexpartnert, de ha elhallottad, akkor valamilyen mágikus dolog is lehet.
2013. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eléggé szlovákosan vagy oroszosan hangzik.Szerintem a nyelvek kategóriában kérdezd meg, ha van ilyen szó vagy ehhez hasonló, az milyen nyelven lehet és mit jelenthet?
2013. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy "gugugu gagaga" értelmetlennek tünik igaz pedig egy pár-hónapos csecsemőtől hallottam a múlt héten tisztán emlékszem rá. lehet, hogy "Lady Gagára" célzott nemtom. De nagyon érdekes. Üdv, J Ügynök ;)
2013. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A házadban jár egy félig orosz-félig cigány szellem.
2013. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Vannak ilyen jó programok, hang felismerő, nyelvfelismerő és leforditja neked az adott nyelvre.. Én probálkoztam és az orosz jelentése: sok bánat van...

Aztán találtam még afrikai, és arab nyelven is, azt hogy "düh," " akarat"

(sztem ezek összefüggenek, de kitudja, tévedhetek)


Èn lehet rosszul ejtettem ki a szavakat, ezért ezt te tudnád pontosan megtudni mert te hallottad, próbáld minél pontosabban kiejteni.. Remélem sikerül..

2013. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami àtok lehet!a paszujodat a ràk egye ki
2013. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A No megallj csak! rajzfilmsorozatot ismered?
2013. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze, az orosz, illetve szovjet Tom & Jerry! :)
2013. dec. 22. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!