Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tényleg létezik olyan hogy...

Tényleg létezik olyan hogy valaki tudatosan álmodik? Hogy azt csinál álmában amit akar?

Figyelt kérdés
ha igen, ez hogy működik? lehet ilyet tanulni? vagy csak nagyon erősen gondolni rá? nekem ez sosem működött

2013. dec. 24. 13:10
 1/7 anonim válasza:
Nekem már működött, h én azt csináltam amit akarok, de akkor nagyon féltem az álmomban, és sikerült irányítani.
2013. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Attól függ, hogy felismered-e, hogy álmodsz... bár vannak esetek, hogy hiába tudod, irányítani mégsem tudod.


Azt tudom ajánlani, amit én is csináltam: minden este lefekvés előtt azt mondogattam magamnak, hogy én irányítom az almomat. Már éppen beszippantott volna az öntudatlanság, mikor ezt mondogattam. Nagyon koncentrálni kell hozzá. Nekem 2x sikerült... de nem tartott sokáig, hogy irányítottam. Egyet tanácsolok neked: sose akarj megrögzöttséget tárgyához vagy személyéhez menni, mert az agyad megakadályozza.


Ahogyan engem is megakadályozott..Egyik pillanatban még a célom felé tartottam, pontosan tudtam hova akarok menni és kihez, majd a következőben már elvesztettem az irányítást. Persze, ha van kellő mennyiségű akaraterőd, tovább tudod tartani :) Nagyon jó érzés!!!

2013. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült már, nem teljesen az enyém volt az irányítás, de volt beleszólásom a dolgokba. Érdekes nagyon. :)
2013. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Írj egy privit, és beszélgethetünk :)
2013. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze van ilyen.

Én pár éve gyakorta programoztam álmaimat,zöld mező felett repkedtem akarat erejével(még a szellőt is éreztem ahogy simogatja az arcom) vagy tárgyakon,falakon át nem volt lehetetlen...közben végig tudatában hogy álmodom. :-)

Ellenben nincs túl sok értelme manipulálni álmainkat...hagyd meg azoknak amik...persze mindenkinek más az álom nyelvezete így a jósolós dolgokat is el lehet felejteni.

2013. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem egèsz gyakran sikerül...csak tudnod kell mit akarsz ès hogy álmodsz:)
2013. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem ilyen nagyon sokszor van, de mindig tudom, hogy almodok. De surun van, hogy mar annyira akarok valamit, hogy felebredek. De olykor olyan is van hogy tovabb folytatodik az alom es egy kis ido utan mar nem en iranyitom. Szerintem ez ugy lehetseges, hogy az agyam egyik resze felebred.
2014. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!