Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt mindig,...

Miért álmodom azt mindig, hogy lefekszem a Harry Potter férfi szereplőivel, mindig másikkal? (16/l)

Figyelt kérdés
Már mindegyikkel megvolt ez az álmom, csak Hagriddal meg Voldemorttal nem, szerencsére ők eddig kimaradtak. Némelyikkel még elment egynek a dolog, de a legtöbbjük iszonyú és ijesztő. Ez nem vicces, egyáltalán nem. Miért van ez? Egyik sem tetszik pedig! Utálom mindet már! Pedig nem is vagyok Harry Potter-rajongó. Azt sem értem miért az ezotériába írom, de ha kapok valami ésszerű magyarázatot, az jó lenne.

2014. jan. 2. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom, elég rossz lehet, mindegyik csúnya szerintem egy kivételével: Draco-t én ki nem dobnám az ágyamból!! :D
2014. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok, az első (19/l), én is álmodok hülyeségeket, ne foglalkozz vele, nincs benne semmi ezoterikus.
2014. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez még csak a kezdet... Majd azt fogod álmodni hamarosan, hogy lefekszel az Aerosmith tagjaival. Ha Steven Tyler meztelen testével álmodsz, fordulj azonnal pszichiáterhez! Igen jellemző tünet!

Szerintem keress magadnak egy fiút:D Egyértelmű, hogy a csúnya hormonjaid tehetnek mindenről.

2014. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
háhá :D Dumbledore-al milyen volt? :D Felállt a pöcök az öreg csótánynak még?
2014. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Dumbledore meleg, így tényleg érdekes lehetett vele a szex. Ahm, egyébként nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy?
2014. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Azért Friccs-el is elég érdekes lehetett xdxddd

Macskáját is bevontátok? :D

2014. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Firenzével a kentaurral is jó lehetett :D
2014. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Neki legalább tuti akkora szerszáma van, mint egy lónak. :D
2014. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
mert egy álomvilágban élő liba vagy bázzee
2014. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
biztos bejön a vastag szemöldökük..
2014. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!