Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 5 éves korom óta visszatérő...

Bighorgasz kérdése:

5 éves korom óta visszatérő rémálmom: Én vagyok a SÁTÁN ura és parancsolója. MIt jelenthet? Bővebben lent! ÉRDEKES! Kérlek fejtétek meg!

Figyelt kérdés

Mint már említettem 5 éves koromban álmodtam ezt először, de azóta is gyakran álmodom. Álmomban egy dombon állok(illetve lebegek kb 20 cm re a föld felett!) egy völgy van előttem és a völgyben egy középkori vár és város. egyszer csak megjelenik mellettem( odalebeg a hátam mögül) a Sátán, majd meghajol előttem és valamit mond, és rámutat a falura.(halkan beszél és ismeretlen nyelven. majd az álom további szakaszán kezdem megérteni hogy mit mond "ahogy kérted gazdám mindent előkészítettem! NÉZD! Ez mind a te csodás műved és érdemed!) a falu felett elkezd vörössé válni az égbolt, a faluban elkezd uralkodni a pánik és a káosz az emberek ölik egymást, azt a pár életben maradt embert pedig a vöröslő égboltból zuhanó Lángoló meteorit-ok tizedelik. Ekkor lassan a levegőben elkezdünk a falu felé kúszni a falu és a vár ekkor már lángol, a közelben egyszerre számtalan Vulkán keletkezik és lávafolyam tör ki belőlük. egyszer csak megállunk egy kút előtt, majd egy lángoló ember fut a kút felé és még mielőtt elérné a kutat, "hátba vágja" rázuhan egy meteor és belelöki a kútba, a kútban láva van, és a meteor majndem lerombolta, belenéznék, feléhajolnék, de a félig lerombolt kútból egy csontos kéz amiről leégett a hús és lángoló cafadékok lógnak róla. majd a falusi(aki a kútba esett)hangosan felkiállt! EZ MIND A TE HIBÁD!!! MIÉRT TETTED????


Durvának tartom, hogy ezt 5 éves korom óta ezt álmodom! (Ráadásul nem egy szokványos 5 éves gyerek laza fantáziája szerintem!) és már kicsit kezd zavarni! minden egyes nap mikor ezt álmodom, lihegve ébredek fáradtan, és a szívroham kerülget.


valaki ha tudja fejtse meg kérem!



2014. febr. 1. 21:55
 1/9 sterling.archer válasza:
Te antikrisztus,orvos mit mondott?
2014. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

haha ha értelmeset nem tudsz hozzászólni akkor inkább ne mondj semmit!

nem hiszem hogy neked nincs vagy nem volt visszatérő rémálmod!

2014. febr. 1. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy? Fiú? Az álmodban hány éves vagy? Vagy mindig annyi amennyi valójàban? Szoktál ezot olvasni? Hiszel a sátánban? (Nagyon fontos de már magánjellegű kérdés: hogy néz ki a sátán? Fiú v lány?)
2014. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Második válaszírónak:


Fiú vok 20 felett a sátán szerintem férfi (a hangja alapján) sötét ruhában van szerintem valamilyen köpeny pentagrammával az elején összefogva és csukjával a fején. álmomban mindig 5 éves vagyok illetve akkörül ezókat szoktam olvasni , igazából ez az álomszoktatott rá, ez az álmom foglalkoztat leginkább és háát hogy hiszek e? nem tudom gyerekként hittem de mostanában nem igen.

2014. febr. 1. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
A sátán arra teremtett, hogy szolgád legyen.
2014. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon nem valószínű egy 5 évestől. Szerintem valami előző életes dolog lesz emögött, lehet el kéne menned regressziós terápiára. Sőt szerintem kidejezetten fontos, ha nem teheted meg, akkor kezdj meditálni (nem muszáj komolyan, nem kell semmit venni hozzá, semmi tanfolyam, csak kezd el).
2014. febr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A Fekete ***** válasza:
Az álomban minden az álmodó. Jelképezhet olyasmit, hogy tudat alatt túlságosan agresszívnek, vagy elnyomónak tartod magad. Maga a kép származhat egy kiskorodban általad látott filmből, de egy elkapott félmondatból is, amit a fantáziád igy egészített ki.
2014. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy csak álom volt igaz?
2014. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
HÁÁÁt igen kár hogy csak álom volt pedig milyen jó is lenne ha igaz lenne, más lenne itt a világ az biztos! :)
2014. márc. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!