Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha bogarakról...

Mit jelent, ha bogarakról álmodok?

Figyelt kérdés
Az éjszaka nagyon rosszul aludtam, folyton felébredtem. Azt álmodtam, hogy valami nagyon zavart az orromba, kifújtam, és tele volt a zsepi kukacokkal, bogarakkal. az orromból.. Alapból is nagyon undorodok tőlük. Van valami jelentése az ilyesfajta álomnak?
2014. febr. 14. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hazugság,szégeny
2014. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta lidércnyomás. Ennek ellenszereként ajánlott káposztát enni (Krúdy ajánlásával)
2014. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
férges vagy:DD
2014. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a káposztaevésnek van valódi, biológiai indoka is: a káposzta u.i. leviszi a vércukorszintet, a bogarak meg vonzódnak a cukorhoz. Egyébként meg ha amúgy is stresszes életet élsz, a vércukorszinted megemelkedik, és akkor nem csoda, ha bogarakkal álmodsz, amik belőled jönnek ki.
2014. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól nem lehet, hogy aznap, mikor ezt álmodtam, meghalt egy számomra fontos személy?
2014. febr. 17. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne, hiszen egy fontos személy halála is stresszt, bánatot vált ki az emberből.(Adrenalinszint megemelkedése)
2014. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy az agyad tele van kukaccal, azt fújtad ki az orrodon keresztül, de már felfalták az agyad. Annyit tehetsz még, hogy betekered légypapírral a fejed.
2014. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
felfordultál agyilag te egy igazi barom vagy :DDDD ne higgyé ezekbe:D
2014. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Betti aszmb. válasza:
Tisztázatlan helyzetet jelent.... :)
2014. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!