Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam...

Mit jelent ha azt álmodtam hogy kihullik az összes fogam és patakokban folytak amiatt a könnyeim?

Figyelt kérdés

Egy évig volt állandó fogszabim és óriási szenvedés volt, de megérte, gyönyörű lett a fogsorom.

Amióta levették, minimum 20x álmodtam azzal hogy kiesett az összes fogam, kitört a fogsorom. És minden egyes alkalommal óriási traumaként éltem meg, nyomot hagyott bennem, és tisztán emlékszem azokra a pillanatokra.


1. Mit jelent?

2. Miért álmodtam olyan gyakran?

3. És mért sírtam megállás nélkül, vígasztalhatatlanul miközben sokkas állapotban voltam?



2014. márc. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

A régi hiedelem szerint közeli hozzátartozó halálát jelenti.


De inkább a te esetedben, az, hogy nagyon sok probléma volt a fogaiddal, ami mély nyomott hagyott benned, és ez hat az álmaidra ki.

2014. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. márc. 11. 20:44
 3/3 anonim válasza:
Szerintem fogszabájzód nehézséget felváltották a rémálmaid. Csak az ijedségtől sírhattál. Én egyszer azt álmodtam, hogy kifogyik a szemem. Magam elött volt a tükör és végignéztem, ahogy kifojik. Nem éreztem semmit, mivel álom volt. Amikor megérintettem a szemem hűlt helyét nedves bőr érintése volt. Én inkább nevettem ezen az álmon, mint nt sírtam. Sokszor a rémálmaumat kalandálmokként tekintem. Szerintem túl nagy rajtad a stessz.
2014. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!