Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma ejjel azt almodtam hogy...

Ma ejjel azt almodtam hogy felhivott egy Sam nevu alak, akit ismertem ( valojaban nyilvan nem. ) aki az eltunt malajziai gepen volt.!?

Figyelt kérdés
megkerdezte hogy eduardo cumizik e meg... es mondtam neki hogy uristen te meg elsz? o meg mondta hogy nem meghaltam.. de ez akkor ugy jott le csak viccel , nyilvan el ha beszel velem... mikor felkeltem ahogy atgondoltam az almom elgondolkoztatott hogy nyilvan nem el mar a geprol senki... es mondtam hogy ahhh mittomen melyik tengerbe ugy nez ki mar megtalaltak a roncsait a gepednek... ekkor kimaszott egy fekete arnyek a tvbol es leorditott hogy ne mondjam el neki ezeket a dolgokat... akkor ugy megszegyelltem magam almomba , hogy nyitott szajjal maradtam es nem szoltam bele a telefonba, majd koszones nelkul ra basztam a telefont... de az arnyek csak kijott a tv bol , leugatott es ment tovabb a dolgara ... nem feltem tole, nem volt ijeszto , nem akart bantani meg semmi... nos eleg erdekes ez az alom vajon mit jelenthet?? miert almodok en errol egyaltalan nem erdekel a tema , es nem is igazan tudok rola semmit... nem is foglalkoztat...

#Sam #Malajzia #alom #eltunt repulogep #jovobelatas #euardo
2014. márc. 26. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

tessék, egy ilyen kérdés, ami a humor kategóriába való, miért ide van kiírva??

megjött a mai első provokálós, /humor kérdés.

2014. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez miert humoros ?? az alomfejtes kategoriaba irtam mert ezt almodtam...
2014. márc. 26. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, azt álmodtad. Nem tudok rá magyarázatot, de nagyon érdekes. Persze lehet sima álom is, de hát nemtom.
2014. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!