Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogyha egérrel...

Mit jelent az hogyha egérrel álmodtam?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy az istálló előtt álltunk (nem tudom kivel)és valamilyen tárgy van a kezemben,talán valami gitár vagy ilyesmi volt,amin rajta volt egy egérnek a lába,de csak a lába,és bele volt szorulva nagyon,valamivel próbáltam lepiszkáni,de nem bírtam meg undorító is volt és a mellettem lévő ember szedte le.


Azt olvastam,hogyha istállóban látod az egeret akkor szűkös évünk lesz,de az istálló előtt álltunk és csak a lába volt.Mit jelenthet ez?Kezdünk kiláballlni a nehéz helyzetből,vagy mi?Tudom hogy furán hangzik,úgyhogy légyszi aki nem hisz az ilyenekben,az inkább kerülje a vélemény adást!



2014. ápr. 6. 02:09
 1/6 anonim válasza:

Szerintem inkább negatív jelentéssel bír az egér, mint pozitívval.

Egy ideig foglalkoztam ezotériával, és tudtommal lopást, károkat jelent, mint szimbólum.

Gondolj csak az egérre, arra is azt mondják, hogy kártevő.

Anyagi síkon kiadások várhatóak, és az egészségben emésztőszervi problémákra utalhat.

Nem kell megijedni, szerintem nem kell ezt olyan komolyan venni!

2014. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szar ügy. Rosszul áll a szénád.
2014. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Ha fehér egér volt, akkor azt, hogy ne igyál annyit! :D
2014. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy értelmezem, hogy szorult helyzetben vagy valamilyen szempontból, és egyedül nem látod a kiutat, segítségre szorulsz, úgy érzed. (szorongsz emiatt =kisegér, nem tudsz lépni=lába beszorulva, rajtad kívülálló segít=a melletted lévő) Ez az érzésem az alapján, amit írtál. Otthon minden rendben? (istálló=szálláshely)
2014. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
eger az azt jelenti hogy titkos ellenseged van!nem barat-hanem ellenseg!rosszakaro!
2014. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,van benne valami amit írtok és énis hasonlóképpen értelemztem..Anyagi gondjaink vannak már kb 7 éves korom óta,amióta apámék elválltak,most 15 vagyok,anyám tervezi hogy költözünk,bár én nem akarok.(Állandóan költözünk,mindig máshol lakunk)Most is öregapámnál lakunk,aki jó nagy energiavámpír,de valahogy mégse akarok anyám mostani faszijához költözni,nincsenek együtt túl régóta,kb.szerintem nincs 2 hónapja,de el akar költözni mert nem bírja az öreget,de nekem a palija meg egyáltalán nem szimpi,az ilyet mindig megérzem hogy nem lesz ez egy túl hosszú kapcsolata...Ez egy olyan személy aki nem nagyon törődik azzal hogy szegény,nem érdeklik a problémái,majd csak lesz valami,nem akarom hogy anyámat lehúzza.Én is akarok már valami kitörést,amit mostanában gondoltam végig a,hogy mi a siker titka,most épp azzal foglalkozom hogy elérjem,de ahhoz hogy megszerezzem a rávalót ahhoz a bizonyos dologhoz,még egy év hogy dolgozhassak nyáron és én ezt nem bírom ki hogy addig tehetetlen vagyok...Persze ne arra gondoljatok hogy arra kell a pénz hogy anyámnak odaadjam hogy elszórja,persze adok majd neki belőle,de az én álmomhoz kell most az a pénz nagyon... Addig persze próbálok bizonyos dolgokról lemondani hogy addig is gyűjtsem,de anyámnak mindig kölcsönadom.Most is ehatároztam hogy nem mondom el neki hogy gyűjtök,mert majd tőlem kéregeti ,de nem bírom azt hogy látom hogy le van égve és nem tud kaját venni,ezért kéne az a pénz egybe éa arra mennyen el,amire kell(ne gondoljatok itt most arra hogy én majd céget akarok alapítani)Kb.130 ezer forintról lenne szó XD

Köszönöm mindenkinek a választ!

2014. ápr. 6. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!