Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valosag az almokban?...

Van valosag az almokban? Lehetseges az alombeli kontaktus? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Almodtam valakivel es beszeltem vele.Lehetseges h o is ezt almodta vagy az h ram gondolt es amiatt vagy barmi hasonlo?

2014. máj. 2. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2014. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Van modja annak h megtudjam h ez csak egy alom volt e vagy uzenet?
2014. máj. 2. 16:04
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerinted?:) Mert szerintem nincs, de én nem értek ilyenekhez
2014. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ezert kerdem,remenykedek.
2014. máj. 2. 16:09
 5/22 anonim válasza:
Üzenet neked. Azt üzeni, hogy valamit csinálj, vagy ne csinálj. Neked kell megfejtened a mondanivalóját. Mindenkinek személyre szabott az üzenete. Valakinek pl.: A halál jót jelent, valakinek rosszat. Én, ha a halálról álmodtam, valaki meghalt a közelemből.Neked kell utánna járni, mit akart üzenni az álmod.
2014. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
fejtsem meg mint az alomfejto konyvekbe vagy azt fejtsem meg amit az a szemely akart velem kozolni?mert nem mind1...szeretnem tudni h konkretan annak amirol beszeltunk van e jelentossege
2014. máj. 2. 17:27
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem tudod személyesen megkérdezni? :D

Szerintem simán lehetséges, de nem feltétlen.

Ma velem is pont ez volt am.. :D

2014. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
sajnom kerdezhetem meg.epp ezert jottem ide.gondoltam hatha tud valaki mondani valamit
2014. máj. 2. 18:22
 9/22 anonim ***** válasza:

Figy mi nem tudjuk ezt megmondani neked, senki nem tudja, max ti tudnátok megbeszélni, de egy biztos, hogy alapvetően mikor álmodsz az agyad a tudat alattid, vágyaid, emlékeid, stb - t mixeli össze álmodban, szóval neked ez biztos, hogy jelentős dolog az életedben, főleg, h látszik, hogy mély nyomot hagyott benned.

Szerintem a saját magad szemszögéből gondolkozz el ezen. :)

2014. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Utána nézhetsz, de igazából csak te tudnád megfejteni a választ. Az álmos könyvek általánosságot írnak. Kiindulópontnak jók, de a végeredményben nem segítenek. Azt neked kell megoldanod.
2014. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!