Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom néha azt, hogy...

Miért álmodom néha azt, hogy alvás közben vannak körülöttem?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy azt álmodom, hogy alszok a szobámban (ami számomra már alapból furcsa), és néha felnyitom a szemem, és olyan ismerősöket látok körülöttem, főleg hölgyeket, akik még soha az életben nem is jártak a házam környékében. Általában ez úgy néz ki, hogy ül egy széken az a valaki, és mintha türelmesen azt várná, hogy felébredjek. De már kezd nagyon zavaró lenni, sokszor előfordult már...
2014. máj. 20. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg ott vannak ezek az "emberek". nem lehet, hogy szellemek vannak a házban?
2014. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... nem is hiszek a szellemekben, de nem is halott embereket szoktam látni, hanem pl. volt osztálytársat, ismerőst, főleg olyanokat akiket már ritkán látok.
2014. máj. 26. 14:55
 3/3 anonim válasza:
Nem kerültél még be a mélyálom fázisba. Kezdessz álmodni, melyből "hirtelen" 1-1 pillanatra feleszmélsz és az álmot valóságnak látod. Szerintem ez lehet.
2014. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!