Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy megörültem...

Azt álmodtam, hogy megörültem és gumiszobába került. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban túl sokat foglalkoztam az összeesküvés elméletekkel és a végén megörültem gumiszobába kerültem kaptam egy kényszerzubbonyt is és azt kiabáltam mindvégig, hogy támadnak az idegenek! itt a világvége! Erre bejött az ápolónő, s beinjekciózott valamilyen gyógyszerrel ezután felébredtem mit jelenthet?
2014. máj. 26. 19:13
 1/8 A kérdező kommentje:
...gumiszobába kerültem....
2014. máj. 26. 19:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt, hogy sokat agyalsz, vagy agyaltál elalvás előtt. És az álmodban visszaköszönt az agyalásod. Én most éjszaka azt álmodtam, hogy én vagyok Victoria Azarenka. De tetőfedő voltam és egy lakótelepen panel tetején csináltam a szigetelést. És elmentem fodrászhoz, aki szintén Victoria Azarenka volt, de nem akadt fenn azon, hogy ketten vagyunk :) Ezt annak tudom be, hogy az utóbbi két napban rengeteg teniszt néztem, és ez valamilyen formában visszaköszönt az álmomban. Bár nem vagyok szakértő, én ennek tudom be, lehet a te eseted is ilyen, bár biztosan ugye nem tudhatom.
2014. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Valószínűleg igazad van, csakhogy az anyám egyik nővére is megörülés nagyon megijedtem nem tudom, hogy ez örökölhető, vagy sem. Azis lehet, hogy a tudatalattim így próbál üzenni nekem.
2014. máj. 26. 19:42
 4/8 A kérdező kommentje:
...megörült
2014. máj. 26. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyanról még nem halottam, hogy az őrültség örökölhető...
2014. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ö R Ü L T É L? Minek örülsz?
2014. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Én sem hallottam még ilyenről, de nem tudom, mivel nem vagyok orvos lehetséges, hogy örökölhető. Az anyám nővérének 3 gyereke van és úgy tudom, hogy valamilyen gyógyszereket szed, mivel anélkül megőrülne a családba mindenki fél tőle. Holnap elmegyek a dokihoz és megkérdezem nem akarok őrült lenni nagyon félek betegségektől a múltkor is náthás voltam és azt hittem, hogy májbeteg vagyok. :D
2014. máj. 26. 22:17
 8/8 A kérdező kommentje:

Áj banyek még trollkódni sem lehet itt. Asszem, hogy mostantól abba hagyom, mivel én is meguntam.

Ui: Az anyám nővére valóban síkhülye. :D

2014. máj. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!