Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent fekete madárral...

Mit jelent fekete madárral álmodni?

Figyelt kérdés
Álmomban egy kötélen fogtam egy fekete madarat...mintha azzal fogtam volna meg..egy idő után elengedtem...egy fehérfejű sas fészkelt a pincénk tetején,és ha jól emlékszem kicsinyei is voltak..aztán hirtelen amit elengedtem fekete madár egy kígyót vitt el az udvarról...utána a sas is kígyókat kapott el...és a kertünkből..LÉgyszíves normális válaszokat! akik hozzá értenek olyanoktól!

2014. jún. 3. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nem mered magad megvalósítani, pedig a lehetőségek ott vannak előtted, de nem emrsz semmit sem meglépni.

a

kígyó mint rejtett félelem ezt szimbolizálja, és a sas, ami az erő, gyorsaság szimbóluma, és ráadásul fehér is, ami a tisztaság, és jó energia szimbóluma.

a

fekete madár mint félelem gyökér szerepel, elsőnek a fekete madár viszi el a rejtett félelmet jelképező kígyót, majd miután (fekete madár=félelem gyökere) elvitte a baj okozóját, jön a tisztaság jelképe, és az is szimbolikusan megismétli ezt a mozzanatsort!

2014. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 egy naaagy fan válasza:

HOLLÓ - Ijesztő hír, amiről később bebizonyosodik, hogy félreértésen alapult.

KÍGYÓ - Csábítás, amelynek szívesen engedsz, ha nem éppen Te vagy a csábító. Kígyó, ha rémületet, iszonyt ébreszt, - nők álmában: nem kívánt szex, rossz partnerkapcsolat. Férfiak álmában: elutasított vágyak, küzdelem, amelyet önmagaddal folytatsz. Kígyó, ha kedvesnek, szépnek látod, nem félsz tőle - nőknél: tényleg egyenértékű a férfiakkal és ezt nem szólamokkal, munkahelyi hangoskodással bizonyítod. Férfiak álmában: jó önismeret, kiváló feladatmegoldó képesség. Kígyó, ha az ágyadban találod: olyan érzelem, vágy, amit nem érzel a sajátodénak. Kígyó, ha megmar: - nőknél szerelmi csalódás, elhagytak, pedig Te - úgy hiszed - mindent megtettél. Férfiak: álmában: titkos, kínzó vonzalom. Kígyót ütni: megölni: nőknél: agresszivitás, utálod a férfiakat, úgy gondolod, kihasználnak; szexualitást eszköznek tekinted, amellyel célt lehet érni. Férfiaknál: bűntudat, szorongás. Kígyó, ha rád tekeredik és nem szabadulsz tőle: gyötrelmes szerelem. Kígyó, ha hozzád ér és hidegsége, érintése kellemes érzést kelt: anyagi előnyökért létesített kapcsolat hogy finom legyek.


Egyébként a saját véleményem az, hogy:

A fekete madár az akiben nem bízol meg, de el kéne engedned, mert csak segíteni akar, el akarja vinni a közeledből az álnok kígyókat.


Remélem segítettem :)

2014. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miután elengedtem a fekete madarat...egy olyan kígyót vitt el amiről aztsem tudtam,hogy egyáltalán az udvarunkon élt...
2014. jún. 3. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és a fekete madár sem holló volt...neki is ilyen tépőcsőre volt...
2014. jún. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!