Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért van az, hogy már ennyire...

Mért van az, hogy már ennyire betegesen szeretek álmodni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, egyszerűen imádom. Ha meg éjjel nem álmodok semmit (vagy nem emlékszem rá), akkor képes vagyok miatta egész nap szomorkodni, inkább álmodnék valami rosszat. Ha meg álmodok, akkor szinte minden ismerősömnek elmesélem... de legalább őket nem zavarja. Viszont mondom, ha nem álmodok, tök szomorú leszek. Miért van ez? Hogy "szokhatnék" le róla?

16/L



2014. jún. 8. 11:34
 1/5 anonim válasza:
Miről szoktál álmodni?
2014. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkezdtél betegesen ragaszkodni az álmaidhoz. A gyógymód egyszerű, lépj túl rajta. Ne az érzelmeid irányítsanak, irányítsd te őket, vagy csinálj olyan dolgokat, amik elvonják a figyelmed.
2014. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Csupa hülyeséget szoktam álmodni. :D Mindenféle vicces hülyeséget, kedvenc énekeseimről, osztálytársaimról...

#2: Köszi.

2014. jún. 8. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudnám elmondani, hogy álmodj minde nap. Ha érdekel, írj privátba!
2014. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ez nem baj énis ilyen vagyok mert pl.:testvérem hisztizik hogy menni kell aludni én meg alig várom mert akkor egyedül vagyok és gondolkozhatok meg álmodhatok arról a szemályről akit szeretek és én is teljesen el vagyok kenődve ha nem róla álmodok :(
2014. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!