Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, az hogy álmomba...

Mit jelenthet, az hogy álmomban a táskámban volt egy doboz cigi? Pedig nem is dohányzom. Van ennek valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom pontosan hogy hol voltam, de azt tudom hogy a táskámban volt egy doboz cigi. És ebben az a furcsa, hogy nem dohányzom.

2014. jún. 9. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
nemtom, de én álmodtam már olyat hogy a telefonon tokjából egy rakétavetőt szedtem elő
2014. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
tudod egyes álmok megmagyarázhatatlanok :D
2014. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet egy távoli jövőkép
2014. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2014. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a belinkelt leírás tetszik :) már kezdtem megijedni, mert én is cigivel álmodtam az éjjel. 8 hónapja tettem le. Néha még eszembe jut. Álmomban egyébként haragudtam magamra, hogy gyenge voltam és nem bírtam ki.

Bocsánat, hogy nem tudtam segíteni, csak gondoltam leirom ezt, ha már bedobta a facebook a kérdést. :)

2014. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Főleg utolsó előtti, a linket.
2014. jún. 10. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!