Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy teljesen idegen lány aki...

Zsoltibc kérdése:

Egy teljesen idegen lány aki facebbokról látott érdekeset ámodott velem és ezt irta nade mit jelent?

Figyelt kérdés
Hat első nap mikor veled álmodtam,csak csókolózzunk,meg sétáltunk folyton olelgettuk egymast..es jol csokoltal iszonyatosan jol más nap megint veled álmodtam,akkor is csókkal köszöntöttek es a Dunaparton sétáltunk es ott lefeküdtünk..elkezdtel csókolgatni lefele, olelgettel csók.csok.puszi,csók es megtörtént aminek kellet..

2014. jún. 23. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Fú, hát vajon mit is jelent... hmm....

:)))

2014. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de azon belül? miért álmodik velem gy olyan lány akit soha nem láttam még személyesen sem?! meg miért ilyet? :D
2014. jún. 23. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Vágyálom, mucika, ezt úgy hívják, hogy vágyálom.

Azt nem értem, mit nem értesz.:)

Nem akarod randira hívni, vagy mi?:)

Mért nem akarod érteni?

2014. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ő dunaujvárosban lakik én szombathelyen és chatrouletten látott még valamikor másfél éve.. nem mellesleg van barátja.. és sokáig nemis tudta beazonosítani kivel álmodott szerintem ez nem véletlen..
2014. jún. 23. 23:08
 5/9 anonim válasza:

Bejött neki a fotód, és most rólad álmodozik. Ez jó, de mekkorát koppanna, ha a barátja megtudná, hogy ilyeneket írogat másoknak. Nem szép dolog ez, és a barátkozást sem így kéne kezdeni.


Jobban tennéd ha nem adnál lehetőséget a lánynak a játszadozásaira. Ha azt mondod neki, hogy van barátnőd, azzal nem tud mit kezdeni és biztos helyrejön az agya.

2014. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Veled álmodott,vagy rólad álmodott. Nagyon nem mindegy!

Egyébként éhes disznó makkal álmodik, vagy csak túlzottan élénk a fantáziád!!!!

2014. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ahogy irtam velem álmodott
2014. júl. 8. 12:13
 8/9 anonim válasza:
Akkor semmi gond, mert együtt aludtatok!? Akkor minek a kérdés? Persze, ha rólad álmodott, akkor egészen más a helyzet. Nagyon nem mindegy, hogy veled, vagy rólad!
2014. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
latom nemerted az egeszet...xd
2014. júl. 10. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!