Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az állom?...

Mit jelent ez az állom? Fekete ruhás nő

Figyelt kérdés

Az álmomban valami rendezvényen voltam, és volt ott egy lány/nő akivel valahogy mindíg összefutottam, és kezdett olyan érzés eltölteni hogy ő az a személy akire egész életemben vágytam, ő az a lány aki kell nekem, és csak mentem utánna, folyton mögötte voltam, ő tiszta feketében volt, még a haja is fekete volt.

Egyszer csak megállt, és mire megtekinthettem volna az arcát, felébredtem, és elég hihető álom volt, valóságos, mert ébren is egész nap, sőt még másnap is az álom hatása alatt voltam, sóvárogtam, hogy ki lehet ez a személy, mikor és hogyan találnám meg, hogy muszály megtalálnom és szükségem van rá, mert megváltoztathatja az egész életemet, nem tudtam másra gondoloni, egésznap csak ez járt a fejemben, és ez az érzés töltött el...



2014. jún. 24. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nagyon vágysz egy társra.
2014. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz
2014. jún. 24. 17:38
 3/5 anonim válasza:
Hát, vagy nagyon vágy egy társra, vagy pedig megjósoltad, hogy találkozni fogsz valakivel - ez olyan hihetetlennek hangzik. A leghihetőbb magyarázat az az, hogy annyira vágy egy lány társaságára, hogy vele álmodtál. És amikor felkeltél azért hitted hihetőnek, mert szeretnéd ezt elhinni, hogy végre van egy barátnőd. 12/L
2014. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vágysz* előző vagyok
2014. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, vágysz egy társra, ugyanakkor félsz egy kapcsolattól. De ez nem szükségszerű, majd alakul magától.
2014. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!