Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban farkas voltam és...

Álmomban farkas voltam és vadásztak rám, aztán leszúrtak és brutálisan fájt ébredés után is, de miért? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Álmomban egy ködös,téli erdőben mászkáltam egyedül. Kerestem valamit, de nem tudom, hogy mit. Akkor még nem tűnt fel, hogy nem ember vagyok. A fák között megláttam egy vadászt egy lovon tökre megörültem, hogy végre találkozok valakivel és odasiettem. AZtán a vadász hirtele üvöltözni kezdett, hogy -itt van, kapjuk el- és egy másik is feltűnt majd üldözni kezdtek. Halálfélelmem volt és nem értettem, hogy mi a probléma. Aztán észre vettem hogy nem ember vagyok, hanem egy farkas. A vadászok beértek és a hátamba döftek valami nagyon éleset és olyan rossz volt, éreztem a fájdalmat, ahogy lassan a húsomba döfik azt az izét és üvöltöttem. Aztán felkeltem és mozdulni sem tudtam, mert még ébren is éreztem ugyan azt a fájdalmat és csak percek múlva tűnt el teljesen.


Ez mitől lehet? Soha nem álmodtam még ilyet, és sosem éreztem még fájdalmat álmomban. És miért pont farkas voltam?


2014. jún. 29. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Túl sok Twillight + valami megnyomta álmodban a hátad.
2014. jún. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, lehet, hogy úgy tűnhet, hogy az álmod okozta a fájdalmat, de valószínűleg épp az ellenkezője volt: az agyad hajlamos az alvás közben "kintről" jövő dolgokat beépíteni az álomba, néha félelmetesen pontosan. Egyszer azért aludtam el munkába menet, mert az ébresztőm megszólalásakor az agyam egyszerűen beépítette az álmomba a zenét: amikor bekapcsolt, azt álmodtam, hogy felkapcsoltam egy rádiót... Durva, nem?
2014. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a valóságban nem kaptam levegőt rendesen,erre álmomban vízbe estem. Külső hatás miatt előfordulhat amit írsz
2014. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fantom fájdalomnak hívják..
2014. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondjuk az inkább végtag eltávolítás után van, de asszem van olyan is, ami nem..fingom sincs szerintem az:D
2014. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!