Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Barátommal nagyon jo a kapcsol...

Barátommal nagyon jo a kapcsolatunk, ritkán veszekszünk, jól kijövünk egymással. Teganp veszekedtünk és éjjelrosszat álmodtam?

Figyelt kérdés
azt álmodtam hogy elutaztunk és találtam egy videot az interneten hogy egy szál alsógatyában táncon idegen csajokkal. és álmomban folyamatosan pofoztam, ezt csak az tetézi hogy akkor napközbe egész nap mérges vagyok rá?
2014. júl. 22. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan azért álmodtad, mert veszekedtetek. Mérges voltál/vagy rá, ezért "készített" az agyad neked ilyen álmot. Félsz hogy megcsal téged.
2014. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet azért félek ettől mert már megcsaltak?
2014. júl. 22. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, persze. De akkor mi van? Van valami, amire ki akarsz lyukadni? Nem igazán világos a kérdés.
2014. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bánt a lelkiismeret, mert úgy érzed, te vagy a hibás az elmérgesedett vitáért. Valószínűleg ez ütött vissza álmodban.
2014. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!