Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egyik este az álmomban egy lakatlan sziget volt, aminek a közepén egy nagy hegy volt, ami teljesen elfelezte a szigetet. Az egyik oldalon nagyon hideg volt, köd, stb. És azon a felén élt egy mamut, egy madár, egy lajhár és egy farkas. A farkas nagyon ilyesztően nézett ki, de nagyon kedves volt. A sziget másik oldalán nagyon sok állat élt és jó idő volt. A farkas át szeretett volna jutni a hegy túloldalára. Talált egy barlangot, és szólt a barátainak. Elindultak az alagútban amikor a másik végében nagyon erős fényt láttak. Átértek,és felkeresték a többi állatot. A farkas nagyon örült. De a barátai és a többi állat visszaüldözte őt a másik oldalra, a gonosz kinézete miatt. A farkas teljesen megváltozott mert csalódott a barátaiban. Szörnyen gonosz lett.

Másik este azt álmodtam hogy a farkas embereket öl, és engem egy erdőben kerget. Én csak futok, de nem látom őt. De éreztem hogy ott fut mellettem a fák mögött. Majd egy tisztáson találtam egy istállót és bemenekültem. A farkas egész éjszaka ott volt a fák mögött és figyelt.

Szerintetek bántani akart vagy csak védett?

Bocsi a helyesírási hibákért és a fogalmazásért:/



2014. júl. 25. 13:41
 1/1 anonim válasza:
Nem fogsz új emberkörnyezetbe kerülni? (pl. új suli új város)
2014. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!