Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a gondolat erejével...

Álmomban a gondolat erejével tudtam átalakítani dolgokat, tárgyakat, lehetséges, hogy ez a valóságban is működött valaha az embereknél?

Figyelt kérdés
Az anyagok szerkezetét tudtam újraalkotni, engem kértek fel tárgyak megalkotására, és működött nem csettintésre,hanem valamilyen képességem használtam,amelynél erős koncentráció következtében az anyag szerkezete szemmel láthatóan megváltozott.

2014. júl. 27. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Naná hogy hogy lehetséges hogy ez valaha működött, csak mára elfelejtettük ezt a képességünket. Amit álmodtál az igaz, nincsenek véletlenek ahogy az sem véletlen hogy feltetted ezt a kérdést. Ez valóban megtörtént veled csak egy másik dimenzióban amit nevezhetünk álomnak is. Az álom egy magasabb rezgésszámban való létezés gyakorlatilag.
2014. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

amire eddig képes voltam álmomban:

repülés,lebegés a gondolat erejével,halottakkal való találkozás,anyagok szerkezetének gondolattal történő alakítása,természetfeletti lényekkel való találkozás,élethű ufó(csészealj) észlelés, elhúzott a fejem kb 20-25 méterrel (ezt kb úgy írnám le mint tényleges észlelést,ha nem tudnám,hogy álmodtam csak.)

2014. júl. 27. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!