Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátnőmmel furcsa dolgok...

A barátnőmmel furcsa dolgok történnek. Megálmodja előre a dolgokat, leesik a kereszt a falról stb. bővebben lent! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Pl: vizsgája volt és megálmodta előre azt,hogy melyik tételt kell húznia és azt is tudta,hogy melyik tanár és mit fog tőle kérdezni, nem is biztos, hogy megálmodja csak beugranak neki a képek,történések. Ha felébred nem emlékszik az "álmára" mindig az adott szituációjában ugranak be neki a képek/jelek. Ma este történt vele, a nagymamájánál olyan érzés fogta el, hogy a falon lógó keresztre rá kell néznie és a falon lógó keresztről lévő képek jelentek meg neki sokszor egymás után, végül ránézett a keresztre és az leesett. Nagyon megijedt, fél, hogy megbolondult, pedig nem az, teljesen beszámítható a lány. Nem tudja használni ezt a képességét és segítséget szeretnék kérni, hogy tudnátok-e valami szakembert ajánlani,ha lehet Szegeden vagy Szeged környékén, aki elmondaná, hogy ezek miért vannak/lehetnek,mert én nem vagyok járatos az efféle dolgokban,viszont látom a barátnőmön,hogy egyszerűen szenved és nem tudja,hogy mit csináljon. Nyáron voltak úgymond „szellemekkel” kapcsolatos dolgok is. Együtt voltunk dolgozni 1 hónapig a Balatonnál ez idő alatt történtek furcsaságok pl: magától lélegzett a zsemlés zacskó a kulcsunk az ágyról a zárba került a csap erőteljesen elkezdett folyni és lépéseket hallottunk a lépcsőn,pedig senki nem volt ott. Ezeket a jeleket rajtunk kívül még két személy tapasztalta. Rengeteg ehhez hasonló dolog volt ott. Én nem hiszek az ilyen dolgokban próbáltam logikus magyarázatot adni a dolgokra,de némelyikre én se tudtam normális választ adni. Előre is köszönöm a válaszokat! (U.i: nem drogos és nem használ halucinogén anyagokat)

2014. szept. 9. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor ő vagy egy kezdő boszorkàny vagy nem is a barátnőd hanem egy démon... bővebben tudok beszelni rola neked szakszerűen ha felhiod ezt a számot :06308909505
2014. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!