Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a jövőt?

Megálmodtam a jövőt?

Figyelt kérdés
Az éjjel álmomban egy kis vöröses kigyót láttam és fogdostam(Életemben nem álmodtam kigyókról).Ma egy osztálytársammal elmentünk sörözni,de elõtte bekelett menjek vele egy állatkereskedésbe kutyakaját venni(Ez sem fordult még soha elõ).Egyetlen kigyó volt az állatkereskedésben,egy kis vöröses kigyó,szinte ugyanaz mint álmomba.Mennyi a valószínūsége,hogy véletlen álmodok egy kigyóval és aznap látok élõben egy ugyanolyan kigyót?Elég durva szerintem.
2014. szept. 19. 21:48
 1/6 anonim válasza:
Van ilyen de nagyon ritkán
2014. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ha öt számot álmodsz, azt először és csak nekem írd meg.
2014. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt már hasonló esetem.Azt álmodtam,hogy véletlen felhív az egyik barátom,mondjuk Jenõ.Olyan volt mintha nem direkt hívott volna fel és nem tudta volna,hogy vonalba van és hallottam ahogy egy 3. személyel kibeszélnek engem.Másnap az említett gyerekkel voltam a parkban és beszélgettünk,majd egyszer csak felriad,hogy a zsebében a telefon már 4-5 perce vonalba van az apjával.A barátnõjének nemjött meg a havija és viccelõdtem vele,hogy keresztapa leszek és közben vonalban volt az apja.A mai napig nem tudjuk,hogy mennyit is hallott a beszélgetésbõl.
2014. szept. 19. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen ritka álmok is. Egyszer azt álmodtam, hogy összetört egy szobor azon a helyen, ahova mennem kellett. Amikor felébredtem, nem éreztem magam jól és ahova elmentem, az esemény elmaradt, senki nem jött el, tehát az álom beigazolódott. Szóval érdekesek az álmaink
2014. szept. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kezdem elhinni,hogy mi fejben teremtjük a saját valóságunkat.
2014. szept. 20. 07:45
 6/6 Buford Tannen válasza:
Velem többször is volt már ilyen.
2014. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!