Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék valamivel...

Hogyan tudnék valamivel álmodni amivel akarok?

Figyelt kérdés
Hiába gondolok rá erősen elalvás előtt meg hiába képzelem el,mert nem tudok azzal álmodni amivel szeretnék.(több dolog is van amivel szeretnék álmodni)

2014. nov. 15. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha élőben megmondod neki, hogy szereted LOL
2014. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokat gondolj rá napközben.
2014. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem baráttal barátnővel akarok álmodni.
2014. nov. 15. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Tedd meg ébren, azt hívják "ámodozás"-nak. (Igaz, a költő szerint "kancsalul festett egekbe néz"!)

Ha azt kivánod álmodni, amit csak akarsz, minek alszol ("aki sokat alszik, keveset él!), hiszen a kitalált dolgokra ébren is gondolhatsz - és legalább alvás közben hagyod regenerálódni tested "agy"-nak nevezett részét!

2014. nov. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudatos álmodás.

Ennyi a válasz. Van egy magyar könyv is amit én is megvettem, de már csak azért mert támogattam a fórumot. Nagyon egyszerű, de hosszú folyamat amíg rendesen megtanulod. Ha megtanultad, onnantól maga a technika lényege (legalábbis a WILD-nek ez a lényege), hogy erősen arra kell koncentrálni amit álmodni akarsz. Nézz utána, ez a támpont, google a barátod. A fórum neve tudatos-alom(pont)hu

2014. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen ismerem a tudatos álmodást meg az az oldalt is(tudatos-alom.hu)csak hiába próbálom nem jön össze egyszer se


én innen próbálgatok néhányat: [link] de nem jön össze



De még egyelőre azzal a dologgal még egyelőre nem tudatost szeretnék,persze szeretném elsajátít

2014. nov. 16. 12:46
 7/7 A kérdező kommentje:
elsajátítani a tudatos álmodást.
2014. nov. 16. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!