Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő rémálom! Mit jelent?

Visszatérő rémálom! Mit jelent?

Figyelt kérdés

és

Van egy visszatérő almom, valaki megfejtené nekem?

Egy sötét erdőben sétálok éjszaka. Külső szemlélőként látom magam,fekete angyalszárnyaim vannak és véres a ruhám. Csak üres tekintettel megyek egyenesen és magam mellett húzok egy baltát. Elérek egy magas,öreg villámcsapta fához amire az öcsém hullája van felakasztva és hisztérikusan nevetni kezdek.


Itt mindig sírva ébredek fel.Kb másfél hónapja majdnem minden éjjel ezt álmodom. Az öcsémmel nem beszéltem már vagy fél éve,nem hív,nem ír. Én 15 vagyok (lány) és ő 14.



2014. dec. 8. 17:43
 1/4 anonim válasza:
ez lehet az attol valo felelmed, hogy tortent vmi az ocseddel...
2014. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. dec. 9. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A fa az ősökkel, családdal kapcsolatos szimbólum, szerencsére a lombja sérült, a sors által, amitől el kívánsz szakadni - erre utal a balta - gondolom van rossz örökség amit nem szeretnél továbbvinni, szerintem nincs gond, ne dohányozz.
2014. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sofiel válasza:

Szia! Sikerült már azóta jutnod vele valamire? Azt hiszem, ahhoz hogy a jelentéshez közelebb lehessen kerülni, többet kellene tudni: milyen érzések vannak benned az álmod egyes részleteivel kapcsolatban? Pl. amikor nézed magadat kívülről, félelmetes-e, mit érzel, az az angyalszárnyas "te" elkövetett valamit, miért van nála a balta? Az öcsédet látva mi van benned, félelem, megdöbbenés, esetleg bűntudat? Lehet-e tudni az álmodban, hogy ki ölte meg őt?

És jó lenne azt is tudni, hogy mi a valós élethelyzet, miért nem találkoztok és nem is beszéltek az öcséddel? Külön családban éltek? Milyen volt a viszony köztetek korábban? Mit érzel, mi az oka annak, hogy nem jelentkezik? Írj, ha van kedved.

2015. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!