Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmok valóra válhatnak?

Az álmok valóra válhatnak?

Figyelt kérdés

Mert már többször álmodtam, hogy varázserőm van. Ez valóra válhat?

A varázserő alatt azt értem, hogy pl.: tűzgolyók jönnek ki a kezemből, repülök....stb.


2014. dec. 28. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy lángszórót és egy siklóernyőt akkor igen, amúgy nem.
2014. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát eddig a 7.5 milliárd emberből senkinek sem sikerült valóra váltania egyet sem, úgyhogy ha nagyon szeretnéd, akkor lehet 1/7.5 milliárdnyi esélyed rá, hogy egyszer ilyen tulajdonságokkal kelsz föl.
2014. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csabawars válasza:
Ilyen formában nem hinném hogy lehet rá esély. De velem már megtörtént 1x-2x hogy megálmodtam dolgokat. Ami később megtörtént velem. De hogy képességet szerez az eléggé abszurdul hangzik:) (Nálam csak annyi volt hogy megálmodtam hogy találkozok valakivel és hónapokkal később meg is történt fura volt, de ez kb olyan minta dezsavű és az emberek amellett hogy sokszor álmodnak fura dolgokat még el is felejtik az álmaik egy részét mire felébrednek:)) De tényleg ne reménykedj hogy majd szuper erőd lesz ez inkább csak egy vágy amit az álomvilágodba bírtál megvalósítani és ezért álmodod valamilyen formába újra meg újra.
2014. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ha fejjel lefelé alszol, mint a denevérek. Ekkor olyan hormon termelődik, ami megváltoztatja a körülötted lévő mátrix szerkezetét.
2014. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az álmokat magamban 3 felé szedtem.


Vannak a pszichés álmok: Ide tartozik a te tűzgolyód.Ide tartozik az ha repülsz stb. Ezek az álmok a lelki állapotodról vallnak.


Vannak a beteljesülhető álmok: Ide tartozik hogy megálmodod pl.hogy sikerül a vizsgád és tényleg sikerül is.Ezekhez az álmokhoz már kell némi érzékenységgel rendelkezni.De szerintem mindenki életében legalább egyszer előfordul



Vannak a megnyugtató álmok:Ide tartozik az,ha valakinek hiányzik nagyon a halottja és álmában átöleli és ezáltal reggel megnyugodva kell fel. Stb.

2014. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából az álmaimban már én sem hiszek nagyon...Éppen egy történetet írtam, ami erről szólt, vagyis lehet, hogy arról álmodtam.
2014. dec. 29. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!