Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Úgy fél éve megálmodtam egy...

Úgy fél éve megálmodtam egy lányt, jól megvoltunk, szerettük egymást. Nem sokkal később láttam a kiköpött hasonmását. Aztán egy-két hónappal később szintén vele álmodtam, ekkor már azt, hogy meghal. Ez normális? Jelenthet valamit és ha igen, mit?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az álmoknak jövőre vonatkozó jelentésük nincs.
2015. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha van nem jövőre vonatkozó jelentésük ennek mi lehet?
2015. jan. 17. 12:34
 3/5 anonim válasza:
Én max. annyit tudok ebbe belegondolni, hogy nem fog összejönni ezzel a lánykával. :)
2015. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem , hogy ha összejössz vele akkor ő elöbb fog meghalni mint te
2015. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom hogy mit jelent de hasonlóképpen jártam én is 1990 Ben álmodtam:Egy buszra számok fel nem tudtam megmondani hol.A buszon leghátúl középen utazik egy hasonló korú férfi mint én.Valami végett nagyon megnéztem őt.Leszállok egy buszmegállóba ahol soha életembe nem jártam .Annyít jegyzék meg egy templom elött és a templom képe ugyan csak rögzül.Ekkor még az elöző férjem élt.Sajnos ő fiatalon meghalt.2012ben találkoztam azzal a férfivel akit álmomban láttam.A falujuk temploma is ismerös volt az álmomból.Hihetetlennek tűnik de igaz.Most ő a férjem.Azt mondják aki hisz benne leinkarnáció!
2021. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!