Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Közvélemény kutatás :D Kinek...

Közvélemény kutatás :D Kinek mi volt a legfurább álma, amit valaha álmodott?

Figyelt kérdés
Nekem az, amikor David Hasselhoff egész álmomban félmeztelenül, lassítva futott elém és közben ment a Baywatch föcim dala. :D Nem tudom miért álmodtam vele, soha nem szerettem sem a sorozatot, sem a színészt :D ezt akkor álmodtam amikor Magyarországon nagy divat volt a sorozat, szóval még kicsi voltam, max 10 éves lehettem. :D
2015. jan. 21. 17:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
volt egy két lábon járó róka, akit Róka Rudinak hívtak (??? :"D ) és mindig az volt az álom vége hogy szétmarcangolt a róka és beszélt közben :D
2015. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Róka Rudi :DDDDDDDD Ezen jót nevettem most :D
2015. jan. 21. 17:55
 3/15 Fish1 ***** válasza:
100%
Azt álmodtam, hogy felébredtem. Aztán felébredtem "rendesen" is.
2015. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lenyeltem magamat.
2015. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megettem a pasim és a bőrébe bújtam.
2015. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas gombolyag üldözött az utcán.
2015. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt régen a kedvenc blogomon olvastam (már megszünt sajnos): a csaj azt álmodta, hogy terhes, majd szült egy panírozott(!) hörcsögöt:D
2015. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Azt álmodtam,hogy egyedül próbálok valahonnan hazajutni az orvostól,a 47-es villamossal.De az baj,hogy nem tudom hogy kell,és a legjobb barátommal vagyok.Utazunk,látjuk az egyik osztálytársunkat,aki ablakot pucol.

Hirtelen megáll a villamos,és rendőrök jönnek,azt mondják,hogy gyilkosok vagyunk,másik két legjobb barátommal.Erre meglátom a 3-as buszt,és kiabálom"A hármas busz,a hármas busz!"És elkezdünk rohanni ketten a busz felé,de lekéssük,és a rendőröket nem érdekli.Aztán megunjuk a várakozást,és odamegyünk a rendőrökhöz.Aztán észreveszem,hogy a barátom testén egy kicenzúrázott szív alakú lyuk van.Megkérdezem,mi az,erre megmutatja,és a bőrébe vésve ilyen feliratok voltak

------

Régi álom,ezt is fel kellett kutanom,hogy meglegyen.xd

2015. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt álmodtam hogy találkoztam egy bácsival aki képes utazni az időben. Megkértem hogy vigyen el engem is valahova. Elvitt az időutazók városába... ami elég különös volt, na mindegy. Utána hazavitt. Lefeküdtem aludni. Másnap felébredtem és nagyon furcsán éreztem magam. Bizsergett a bőröm, majd elkezdtem vedleni. Lehúztam magamról a bőrömet, alatta szőrős volt a testem. Agancsok nőttek ki a csípőmből és patás lábam volt. Nézegettem magamat a tükörben és nagyon elégedett voltam. Tényleg boldog voltam hogy így nézek ki. Aztán megint jött a bácsi és azt mondta hogy semmi gond ez csak az időutazás mellékhatása és el fog múlni. Ekkor szomorú lettem. Aztán elkezdtem járkálni az utcán hogy jól megbámuljanak az emberek. ééés felébredtem :)
2015. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Jesus pls... Az előzőkön nagyot röhögtem :D


Az én legfurább álmom hét éves koromban volt, emlékszem hogy srvía keltem fel, de ma már csak röhögök rajta:D

Na. A mi úszni nem tudó családunk úgy döntött elmegy uszodába, ahova nyitás előtt beengedtek. Az uszoda más volt mint valójában de segáz. Na, tudni kell, hét évesen nagyon az ilyen littles pet shop mániás voltam, mindenhova magammal hurcoltam egyet, ami egy rák volt.

Amúgy a víz helyett homok volt.

Na leraktam a rákot a homokba, az életre kelt, és elkezdett üldözni:''DD

2015. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!