Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a kettő...

Mit jelenthet ez a kettő álmom? Hülyeségnek hangzik, de normális válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés

Az első álmom:

Azt álmodtam,hogy youtube videókat néztem, és volt egy olyan, aminek valami ilyesmi volt a címe: Így bírd ki ha bámulnak. Arról szólt, hogy volt egy paintbe megszerkesztett Orochimaru szerű figura, aki fogja a másik majdnem ugyanilyen figura vállát, és bazi nagy zöld szemei voltak!

A másik youtube videóba pedig az volt, hogy volt két ember meg egy dagadt fehér macska és az egyik ember ezt mondogatta, miközben a macskára mutatott: Nézzék meg, most e miatt az állat miatt kellett meghalnia szegény szerencsétlen embernek!


A második álmom, hogy Johnny Depp üldözött egy szőke nővel és egyszer csak a barátnőmék kertjébe, a tó mellett kötöttünk ki. Johnny meg akart ölni, de én leszúrtam egy késsel, de akkor átváltozott apukámmá és meghalt :c


Tudom hogy hülyeségnek hangzanak, de én majdnem becsokiztam tőlük! Mit jelentenek?



2015. jan. 24. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

"Hülyeségnek hangzik, de normális válaszokat légyszi!"

Erre csak normálisnak hangzó hülyeségeket lehet vélaszolni!

2015. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
66%

Szégyen, bűntudat, félelem, harc.

Bizonyos személyek rosszul ítélnek meg.

Figyelnek, lesnek!

Próbálod kivédeni ezt, de mindig rosszul sül el.

Ez kihat valahogy a családra is, akiket viszont nem szeretnél ezzel bántani.

De ez se megy, ezért szégyen és bűntudatod van.

Szégyen és bűntudat olyasmiért, amiért szerinted nem te tehetsz. :-)

2015. febr. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!