Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő szerelmes álom...

Visszatérő szerelmes álom értelmezése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval, azért itt kérdezem mert, tudom máshol is lehet, de ott csak szavakban tudom megadni az álmaimat nem tudom elmesélni az egészet, ami persze úgy jó ha az egész kontextust veszed figyelembe.

Kérem csak olyan írjon aki tényleg okosat tud mondani:

Ma reggel az álmom, egy medencében ülök, fürdök, pancsizok, egy ismert magyar férfival, amikor az magához húz, oda, de nekem ez nem tetszik, ezért megpróbálok elmenni tőle, ő nem enged, hirtelen benyom a víz alá, erre, egy másik pasi, akit ismerek, odaúszik és elvesz- kvázi megment a férfitól, aztán kb olyan mintha nagyon szerelmes lennék mert ülünk a medence szélén és ott beszélgetünk,

többit majd leírom, ha lesz, valaki aki megfejtené nekem



2015. jan. 25. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy pasi aki nyomul rád és neked ez terhes mert nem akarsz tőle semmit és a szíved mélyén azt szeretnéd, hogy megszabadulj tőle, az álomban jön a megoldás egy másik szimpatikus férfi formájában aki megment. Már nagyon szeretnél egy új kapcsolatot.
2015. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen van egy szimpatikus pasi, de nem érzek olyat, hogy valaki túlságosan nyomulna
2015. márc. 5. 12:39
 3/4 Avilion válasza:

Ilyenkor nem csak az a fontos, hogy mi történt, hanem az is, hogy mit éreztél, mit láttál, milyen volt a környezet: napsütéses vagy viharos, tiszta volt a víz vagy piszkos, ki szerepelt az álomban és vele milyen kapcsolatban vagy.

Maga a víz, jelenthet éltető erőt, jelképezhet tisztaságot, ha magadat látod a vízben, akkor öregséget. A férfi általában létező vagy elképzelt, remélt társat jelöl. Ha álmodban vízbefúlástól mentenek meg, akkor valaki jót akar neked.

De ezek mind-mind különálló motívumok, az összefüggéseket neked kell megtalálnod.

2015. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mit érzek: tetszik egy fiú, aki a rejtelmességével fogott meg

a víz tiszta volt, mivel medencében voltunk, sütött a nap, a pali aki benyomott ismerem, mint egyik barátnőm barátja és így visszagondolva talán, de nem vagyok benne biztos, az én kiszemeltem

2015. márc. 6. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!