Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan szép álmom volt ma - ti...

Olyan szép álmom volt ma - ti hogyan értelmezitek?

Figyelt kérdés

Keresztanyám felkeresett, hogy van egy kis félretett pénze (150 ezer forintja :D), amit szeretne befektetni valamibe, de nem tudja, mi legyen az. Azt javasoltam neki, hogy nyisson virágboltot, hiszen olyan nagyon szereti a saját, gyönyörű virágait is. Elképedt az ötletre, mivel ez olyan kézenfekvő volt, hogy ez eszébe se jutott, és örömmel belevágott a feladatba.

Az egyik legjobb barátnőm lett a kisegítője, akit nagyon sajnálok a nehéz munkája miatt, az álombeli virágboltban azonban teljesen megnyugodott, békés volt és boldog. Én meg készítettem az üzletnyitásra gyönyörű szórólapokat, és ezeket osztogattam nagy vidáman a városban.



2015. febr. 12. 12:13
 1/8 megadeth18 válasza:
95%
Hát én úgy értelmezem, hogy nyitott keresztanyukád egy virágboltot, és a barátnőd lett a kisegítője.
2015. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nincs ebben semmi értelmezni való.

Vagy mire akartál kilyukadni?

Mindenki álmodik kusza dolgokat, mégsem keresi a megfejtését, mert ez csak az agy gondolkodó állapotú szüleménye alvó stádiumban, amikor a valóság és a gondolatok összekeverednek egy történetté.

2015. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy szereted a barátnőd, meg a keresztanyád és nyugalmat kívánsz nekik és téged is boldoggá tenne az ő boldogságuk. :)
2015. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért vagyok kíváncsi a lehetséges jelentésekre, mert félálomban, amikor még nem voltam azzal tisztában, hogy ezt az egészet csak álmodtam, olyasmit éreztem, hogy végre rájöttem, mit kellene tennem.

Ismerős az érzés, amikor beugrik a megoldás egy problémára, amin egy ideje töprengsz? Na, ilyesmit éreztem én az álom után.

2015. febr. 12. 15:48
 5/8 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Úgy vélem, hogy a tudattalanod régebb óta töprengett valamin, és éppen álmodban jutott megoldásra, de nem úgy értem, hogy az álmodban, amit megálmodtál, hanem úgy, hogy alvás közben. Az ilyen megoldások jó érzéssel töltenek el, és az agyad kreált ehhez egy megfelelő hangulatú álmot. Ez negatívabb kontextusban gyakrabban megesik, a tudattalan vívódása jellemző álomképtelen eredményez.


A másik ötletem, hogy valójában nem oldott meg az agyad semmit, csak maga az álom keltett benned ilyen érzést.

2015. febr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Do.
2015. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban csak álmodban fordulhat elő. 150 ezer Ft-ból virágboltot nyitni? Legfeljebb feszítővassal...
2015. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindkettő lehetséges.

Talán csak nagyon vágyom már arra a bizonyos megoldásra, és az álmom megörvendeztetett egy kis pillanatnyi illúzióval.

2015. febr. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!