Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy börtönben vagyok ami egyben egy egyetem is és legfőképpen edzéssel telik az idő meg sportversenyekkel. Viszont fegyveres őrök őrzik az épületet és nem lehet kiszökni. Az egyik ajtónak van egy jelszava amire én rájövök de mégsem itt menekülök el hanem találok az egyik udvaron egy katapultot és ezzel kilövöm magam egy meggyfára ahonnan már el tudok futni.

2015. márc. 10. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a fizikai és szellemi munka teljesen kimerít, de tudod, hogy enélkül nem lehet élni.

Nem bízol a technikában és inkább élnél a természetben.

Egyébként természetesen nem ezt jelenti, hanem semmit.

2015. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt àlmodtam h bevetésre mentünk, mindenkit megoltek csak nekem sikerült elmenekulni egy 5 kerekű triciklin v min, hozzá teszem helikopterrel mentunk oda és ez egy szigeten volt. Xd
2015. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
5 kerekű tricikli? Az mi a jó ég? A tricikli 3 kerekű, benne van a nevében is :D (bocs ha sértő amit írtam, nem akarom magamra haragítani a sötét oldalt :D)
2015. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért irtam igy mert àlmomban 5 kereke volt de tudatban tudtam h tricikli a neve xd az àlmok màr csak ilyenek xd
2015. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt álmodtam, caput draconis a jelszó, kijutottam.
2015. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dolores55 válasza:
Sokat vacsoráztatok mind :)
2015. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!