Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elhunyt édesanyával álmodni?!

Elhunyt édesanyával álmodni?!

Figyelt kérdés
Édesanyám elhunyt lassan 11 éve. Előző éjszaka volt egy olyan álmom amelyben találkoztam vele és nem akartam elhinni hogy tenyleg o az, aztán Rájöttem hogy mégis, megölelgettem és Elkezdtem sirni hogy "ez ugye nem csak álom?".rámnézett és felébredtem. Teljesen valóságosnak tűnt. Mit jelenthet ez?
2015. márc. 26. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Fordulópont jön az életedben.
2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Részvétem..A lényeg hogy ha többször álmodsz vele..és a kezét nyújtja majd feléd akkor sose fogd meg neki!!Elviheti a lelked magával.Ezt több igazi jósnő és egy öreg cigány asszony is mondta !
2015. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Részvétem kérdező :( . Valószínüleg azért álmodtál édesenyáddal mert negyon hiányzik és sokat gondolsz rá. Az álmokban a tudatalattinkban lévő gondolataink vetülnek ki, ha anyukádat láttad minden bizonnyal erről van szó. De 11 év az elég hosszú idő, ha te úgy érzed hogy már beletörődtél, és megtanultál együttélni a hiányával akkor més lehet az ka. De ezt csak te tudhatod, nézz magadba és mérd fel mit érzel ezzel kapcsoltabna, ha tudod magadról hogy rég nem rágódsz ezen akkor más a megoldás. Elhúnyt szeretteinkkel akkor álmodunk ha azok lelke jelen van a helyiségben, valószínüleg ha így van akkor nincs mitől félned mert édesanyád nem kísérteni jött és ha eddig nem fordult elő akkor ne hidd azt hogy ott koborolt a lelke egész idő alatt, csak vigyáz rád és eljött valamiért de ettől ne ijedgy meg :) . Szerintem mondjuk az első lesz a helyes megoldás miszerint sokat ngondolsz rá, legalbbis az utóbbi időben.
2015. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!