Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy álmotokban tél és/vagy éjszaka volt?

Figyelt kérdés

én egyszer álmodtam téli időszakot, pár nappal azután, hogy belegondoltam, hogy álmomban mindig nappal van és nyár(ias idő)


amúgy lehet, nem túl jó a kategória



2015. ápr. 12. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Itt mindig tél van...
2015. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kategória lehet hogy nem jó, túl értelmes kérdés ez ide. :)


Természetesen álmodtam már sötétről és télről is. Ez utóbbit pár esetben úgy hogy kissé hideg volt az éjjel és én meg valahogy kitakaróztam. Mivel fáztam, de nem ébredtem rá fel, álmomban téli helyen voltam. Aztán később csak felébredtem és akkor éreztem hogy fázom.

2015. ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt..mi a nagy dolog ebben?
2015. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem érdekes kérdés. nem rémlik, hogy lett volna téli vagy éjszakai álmom, bár az idő közel semsokott mindig nyárias lenni.
2015. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy kép maradt meg de nem tudom honnan ezzel kapcsolatban. Lehet csak álmondtam és erre emlékszem vagy több annál de azt látom a képen amint valószínüleg egy pesti utcán kb a 90 es évekre emlékeztet, és nagy hó volt én meg ott fekszem az úton előttem egy busz felettem pedig egy barna kabátos ember állt. Fura volt nagyon mert nem.hasonlított rám a személy de érzem hogy én voltam. Máig nem jöttem rá mit jelenthet, de valószínűleg valami elüthetett vagy elcsúszhattam. Egy biztos nemsokra rá meghaltam.Egyik ismerősöm azt mondta lehet előző életem utolsó képe és ez maradt meg. Nem tudom megtörtént e ilyen eset bár biztos.
2015. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdekes álom, bár az előző életes dolgot nem hinném. De nekem is gyakran van ilyesmi érzésem, hogy csak egy kép marad meg, vagy az egésznek a hangulata a tudatalattimban.
2015. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!