Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Több napja ugyan azzal a...

Több napja ugyan azzal a személlyel álmodok, akibe szinte szerelmes vagyok, de még sosem láttam őt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Állandóan olyasmi álmom van, hogy vagy nagyon gazdag vagyok és sietek valahova az autómmal, vagy gyalog, rohanok oda, ahova éppen mennem kell. (Régi sulimból haza felé, vagy esküvőről hazafelé, wellness-be, stb.)

Mindig amikor már majdnem elmentem, odajön hozzám ezt a bizonyos lány, rám mosolyog, és akkor megölelem, van arcra vagy szájra puszi.


'Pl a mai álmomban 2 lány jött oda.' Az egyik egy ismerősöm, akit nagyon vonzónak találok és tudom róla, hogy bejövök neki és lehetne köztünk könnyen valami, bár tőlem 3-4 évvel fiatalabb(de jelenleg van barátnőm, akit minden tekintetben tisztelek), de mégsem neki adtam szájra puszit, hanem a mellette álló fiatal lánynak. Odaálltak elém, mindkettejüket nagy örömmel fogadtam, szorításommal megemeltem őket, az ismerősömnek 10 arcra puszi kb, egymás után gyorsan az egyik arcára, az ismeretlen lánynak, aki szerintem tőlem 4-5 évvel is fiatalabb lehet, szájra puszi.


Az utóbbi 3 éjszakám így telt, de minden reggel úgy ébredek szinte, hogy szerelmes vagyok, de nem a jelenlegi barátnőmbe, hanem ebbe az ismeretlenbe.


Nagyon jó ilyeneket álmodni, nagyon szeretek, pedig keveset szoktam álmodni és azok is általában fura alakokról szól, meg ijesztő lényekről...


Szóval, mit jelenthet az, ha egy számomra ismeretlen lány odajön álmomban és mindig az utolsó pillanatban elköszön? De boldog vagyok attól, hogy odajön!!


Ez után 1 perccel általában vége is van az álmomnak.


2015. ápr. 27. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
És szerinted miért álmodsz arról, akit szeretsz? Szerinted mihez lehet kötni az álmokat? Ezekre rájönni nem bonyolult, ha tisztában vagy az alap fogalmakkal és nem is kell feltennedkérdéseket, mert magad is megértheted azokat jobban, mit mi, akik nem ismernek téged.
2015. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hiszen az ismeretlen lányra vonatkozóan tettem fel a kérdést.. Az ő arcát a való életben nem láttam még soha.

Így nem is szerethetem...

2015. ápr. 27. 09:32
 3/6 bollocks ***** válasza:
42%
Azt jelenti, hogy hazudsz, ugyanis minden álmunkban szereplő arcot láttunk már a való életben!
2015. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as, irtó nagy hülyeséget írtál.

Kérdező, gondolozz el, mi az ami hiányzik a barátnődből.

2015. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, biztosan ezzel lesz a gond, szerintem rátapintottál a lényegre!

Köszi!

2015. ápr. 27. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 Nem feltétlenül hazudik, mert lehet, hogy tudatosan nem, de tudat alatt emlékszik azokra az arcokra, akiket előtte már látott.

Az álmokat értelmezése nem egy ördöngösség, ha tisztában vagy az alap fogalmakkal: [link]

Ne ezotérikusan próbáld értelmezni, mert az úgy értelmetlen, egy semmire való babona. Ismered meg az álmok valódi jelentését, amelyek mindig hozzád kapcsolódnak.

2015. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!