Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Véletlen lehetett ez az álom,...

Véletlen lehetett ez az álom, vagy tényleg megálmodtam a jövőt?

Figyelt kérdés

Egyik este azt álmodtam, hogy a hörcsögöm nagyon rosszul volt és meghalt. Másnap jövök haza melóból, és teljesen ki volt hűlve, épp hogy lélegzett, de már nem mozgott. Másnap reggelre elpusztult.

És volt már egyszer hasonló, a dédimamámmal. Apu hívott este, hogy kórházba vitték mert rosszul lett. Én egész este bőgtem, hogy nem akarom elveszíteni, mi lesz ha meghal, stb. És reggel a mama hívott, hogy meghalt.


Mással is szokott ilyen történni? Vagy ez valami képesség lehet?



2015. ápr. 30. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván sokszor álmodsz hasonlót - csak, ha nem teljesül be, azt nem jegyzed meg.
2015. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Számos olyan, számodra jelentéktelen jel van, amelyet az agy felfog és feldolgoz, de nem tudatosul.
2015. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utólagos megerősítés. Mivel ez az álom véletlenül pont bejött, felfigyeltél rá és jelentőséget tulajdonítasz neki, a többi ezer másikra, ami nem jött be, azt elfelejted.


Dédimamáddal kapcsán még egyszerűbb a helyzet: azért álmodtad, hogy meghal, mert kórházban volt.


Sajnos nincs ilyen képesség, ezek csak az ember gondolkodásának hibái és gyengeségei.

2015. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A dédimamámmal nem álmodtam, az megtörtént, apu este telefonált, hogy kórházba kellett vinni, az emésztésével volt valami.
2015. ápr. 30. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem képesség. Az agyadnak feltűnt már alvás előtt is, hogy nincs jól a hörcsög, csak nem tudatosult benned.
2015. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a kérdésedre válaszolva:


"Véletlen lehetett ez az álom, vagy tényleg megálmodtam a jövőt?"


Nem, nem volt véletlen, de a jövőt sem álmodtad meg.

2015. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Energiahláozattal való erős kapcsolat ilyen téren.

Ha magyarázat kell, privát.

2015. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Igazából én sem hiszek az ilyen jóslásban, meg jövendőmondásban, csak olyan furcsa volt.

Egyszer pedig azt álmodtam, hogy a kutyámat elvittem elaltatni, mert meguntam. De szerencsére nem történt vele semmi, sőt ő az én szívem csücske, még csak eszembe se jutna ilyen a való életben.

2015. máj. 1. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!