Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt fejtsd meg! Álom az...

Ezt fejtsd meg! Álom az "exem"-ről. Ugye segítesz?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom leírni, nyilván nem emlékszem mindenre:

A plátói, de nem viszonzatlan egyetlen szerelmem, aki két éve nagyon messze ment egyetemre, és már nem beszélünk, egyszercsak felbukkan a lakásomban, egy tanárnővel valami iskolai feladat kapcsán. Nekem kell ékszereket felismernem (talán bekötött szemmel? ebben nem vagyok biztos), pl. fém, karikákból álló fülbevalókat, de a lényeg, hogy tapogatom őket, és ez valami megfigyeléshez, kísérlethez kell nekik. (Mellékes: észreveszem, hogy a bőröm a karomon lebarnult, csak a "szélén" piros, égett.) Nagyon vágyom a fiúra, és tudom, hogy ő is, a tanárnő telefonálni kezd, a fiú megpróbál megcsókolni, de én a fejemmel ill. szavakkal jelzem neki, hogy itt a tanárnő, mindjárt vége, menjenek el együtt, hogy ne fogjon gyanút, aztán jöjjön vissza. Erre a fiú eléggé megsértődött, főleg, hogy a tanárnő úgy folytatta a telefonálást, hogy teljesen másfelé nézett. Se a lakás, se a fiú, se a tanárnő nem hasonlít a valóságból ismerősökre. Lehet, hogy a fiú csak úgy a szerelem, nem pont ő, de eddig még csak őt szerettem annyira. Az is furcsa, hogy egyértelmű, hogy senki nincs a lakásban, pedig nem egyedül lakom, meg mintha meg se lett volna beszélve. Talán még valami olyasmi is van, hogy kér valamelyikőjük egy pohár vizet.

Nagyon jó érzésem volt, mikor felkeltem, bár nem örültem, hogy vége lett.



2015. máj. 18. 21:03
 1/1 Hunter 13 válasza:
Én ebből azt veszem ki hogy volt valami nagyon jó dolog az életedben méghozzá nem is olyan régen amiből valami rossz származott. A kutatásos dolgot az ismerkedéssel tudom összekötni. Mivel a kutatás az hogy ékszereket ismerj fel amiket nem látsz, így valakiben olyan értéket kell majd az ismerkedés alatt felismerned ami nem látható (pl jószívűség stb...) Maga a fiú az a szerelem lehet a tanár pedig maga a személy. Innen könnyű összekötni de leírni hosszú lenne. Remélem hogy tudtam segíteni!
2015. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!