Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A férjem exével álmodom...

A férjem exével álmodom mostanában, alig ismerem egyszer láttam.8 éve vagyunk együtt a férjemmel, nem vagyok féltékeny természet, nem értem miért van ott álmomban?

Figyelt kérdés
Kb fél éve többször is álmodom vele ,róla,nem értem ,idegesít,mit keres az álmomban?? :)

2015. máj. 23. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megcsapott a szaga?

Mit álmodtál pontosan?

2015. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj amíg csak az álmodban látod.
2015. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudnád részletezni az álmod,ha még emlékszel rá?
2015. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a férjed sokat gondol az exére, s te tudat alatt megérzed. Ők miért szakítottak? Fontos lenne tudni!
2015. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát mindenre nem emlékszem,de álmomban kedvelem őt,de fura az egész.Olyan álmom is volt ,hogy az esküvőjén voltunk a férjemmel, vendégek voltunk.

Nem rég pedig azt álmodtam hogy ,el jött hozzám,én hívtam,mint egy barátnőt,ő nem tudta én ki vagyok.....de aztán férjemmel beszélgetett és ez persze nem igazán tetszett nekem,álmomban.

2015. máj. 23. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kedveled a nőt ,de aggodalmak vannak benned,hogy a férjeddel régebben jóban volt. Ez pedig rossz hatással lenne a te és férjed exének kapcsolatában. ((:
2015. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bestest ***** válasza:
Lehet, hogy hármasban akarod vele csinálni.
2015. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet bicska nyitó..Én 40 éves krapek vagyok,21 éve a barátommal...A középiskolában előttem egy csajsziba volt szerelmes.Régi téma.Mostanában viszont ennyi év után álmodom a lánnyal,a 20 éves érettségi talira sem jött,és nagyon édes lányzó volt,de mindig,gyakran álmodom hogy a párom őt választotta!!!Rémes.-Már kezdek hinni az "átokban"...
2015. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!