Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet az ha...

Vajon mit jelenthet az ha álmomban futok le a lépcsőn?

Figyelt kérdés

A minap azt álmodtam, hogy az iskolámban vagyok, teljesen egyedül a (legfölső) 2. emeleten,az éjszaka kellős közepén, ami furcsa volt, hogy ki volt írva pedig eredetileg nincsen. No mindegy, a lényeg hogy utána elkezdtem lefelé rohanni a lépcsőn, de tudni kell hogy ez egy fordulős lépcső utána jön máris az 1. emelet. A lényeg az, hogy ahogy én futottam lefele mindig csak visszakerültem a 2. emeletre, ugyan úgy. akárhányszor csináltam, kezdtem el lefele futni mindig a 2. emeletre értem.. Ezután vettem egy mély levegőt és gyorsabban kezdtem el futni, így sikerült az 1. emeletre lejutnom, de mikor kinéztem az ablakon ekkor már kelt fel a nap. Majd megint vettem egy mély levegőt és megint elkeztem lefele futni, ami már levitt a földszintre és így kijutottam az épületből, de ekkor már fényes nappal volt, és az udvaron lévő napórából tudtam hogy pontban 11 óra. Nemtudom mit jelenthet, egy kicsit zavar a tudat, hogy miközben futottam le, többször láttam a volt szomszédunkat a feleségével, csak hogy a hapsi már mésfél éve meghalt.. Meg tudná valaki mondani mit jelenthet? (talán az lehet egy támpont, hogy most érettségizek)


Férfi/18



2015. jún. 16. 21:29
 1/1 anonim válasza:

Lehettek ezek teljesen random képek is, nem muszáj, hogy jelentésük legyen. De ha hiszel ebben, akkor szerintem stresszes lehetsz mostanában (talán pont az érettségi miatt), és ez a lépcsős motívum olyan, mintha új éreznéd nem haladsz előre a feladataidban/félsz váltani vagy megtenni egy nagy lépést/úgy érzed, hiába erőlködsz. Mindhárom lehet a tanulás miatt vagy mert otthagyod a gimit és tudod, hogy most egy új "emelet" lesz az életedben.

Hajrá, menni fog az : )

2015. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!