Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a következő álom?

Mit jelenthet a következő álom?

Figyelt kérdés

Az éjel álmomban egy réten sétáltunk egy barátommal. Egy pillanatban egy repülő szállt el felettúnk, és hirtelen a motor kezdett füstölni, és láttuk, hogy a repülő kezd billegni, utánna megfordult és felénk jőve szinte zuhanni kezdett. Mi megijedve szaladni kezdtünk, a repülő irányt váltott és egy kis erdőbe landolt. Láttuk, ahogy a fákat dönti ki. Mi meg szaladva mentünk, hogy esetleg segítséget adjunk az utasoknak, de meglepetésünkre csak a pilóta szállt ki makk egészégesen és tudatta velünk, hogy minden rendben, és nincsenek utasok a gépen. Ekkor megébredtem de csupa víz voltam, úgy tűnt mintha valóban megtörtént volna az eset.

Soha nem álmodtam ilyent de még csak hasonlót sem.


2015. júl. 9. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért lehettél vizes, mert lehet álmodban szaladtál, és mászkálhattál az ágyban, vagy a lábaid mozogtak, vagy lehet a meleg miatt is :)
2015. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rét

Pásztoróra, szerelmi kaland.


Sétálni társaságban: pihenés, kikapcsolódás utáni vágy. Ismeretlen helyen jó kedvvel sétálni: jó értelemben vett kíváncsiság, tudásvágy.


Álmunkban a barát gyakran saját magunkat jelenti: amit álombéli barátunk tesz, az a mi titkos vágyainkat jelképezi. Férfiálomban férfi barát: annak feleségét vagy partnerét jelenti, akihez titkon vonzódsz. Női álomban jó barát: szintén a barát valamelyik ismerősét jelenti, akinek a gondolatát ébren elhessegeted.


Repülő

- Vágyaid, reményeid jelképe. Minél messzebről látod, annál elérhetetlenebb célok, ábrándok. Nők álmában: uralkodnivágyás; férfiálomban: gyengeség, amelyet túl gondosan titkolsz. Repülőgép, amely ijesztő, rémületet keltő közelségbe kerül hozzád: rossz partnerkapcsolat; nőknek: örömtelen szex.

Repülőgép-szerencsétlenség, zuhanó repülőgépet látni: érzelem nélküli nyájasság; önmagad előtt is titkolt rosszindulat; férfiálomban: szerelmi kudarc.


Füst

Kiigazodási képtelenség, rossz realitásérzék.


Szaladni

Kimerültség. Rémülten szaladni, menekülni: kínzó, visszatérő gondolatok, rossz emlék.


Erdő

- Becsapnak, de nem veszed észre, azt hiszed, hogy kiváló emberismerő vagy, pedig gyakran tévedsz.

Őszi erdő: emlékezés, nosztalgia.


Kivágott fa: nők álmában: kegyetlenség, férfiálomban: túl szigorú környezet.


- Ha Te segítesz emelni, cipelni: kihúztad magad egy feladat, tennivaló alól.


Pilóta

-Elvesztetted a lélekjelenléted; röstelled magad egy hevesebb indulatod kimutatása miatt.


Izzadság

- Túljutottál egy nehéz helyzeten.


Üdv,

Rasztás Dzsimi

2015. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ment a zöld pacsi!

Egyébként férfi vagyok, és egy férfi barátommal sétáltam aki nics párkapcsolatban, én meg házas vagyok.


Mégegyszer köszönöm az értelmes válaszokat, főleg a Rasztás Dzsimiét! :)

2015. júl. 9. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!