Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy járok azzal...

Szaszaaaaaaaaa kérdése:

Azt álmodtam hogy járok azzal akibe szerelmes vagyok. Nagyon ritkán álmodok vele pedig mindig csak rá gondolok. Egész éjjel benn volt az álmaimban. és reggelre arra ébredtem hogy csurom víz vagyok. Nagyon fura érzésem volt amikor "felriadtam"?

Figyelt kérdés
Mit jelent? Ötletek?
2015. júl. 15. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Szex hiányod van.
2015. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éhes disznó makkal álmodik
2015. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Mit jelenthet? Vajon - vagy zsíron, vagy olajon- mit jelenthet? Talán azt, hogy

.... a Plútó szinte teljesen kitölti a képet a LORRI készülék július 13-i felvételén, amikor a New Horizons mintegy 768 ezer kilométerre járt felszínétől. Ez a legutolsó és legrészletesebb felvétel, amelyet július 14-i közeli randevúja előtt hazaküldött. A színes képet a Ralph készülék kisebb felbontású színadataival kombinálták. A képet a nem hivatalosan „szívnek” nevezett képződmény uralja, amelynek átmérője megközelítőleg 1600 kilométer. Sötétebb, egyenlítői terepeket határol, és a tőle keletre látható márványozott terepe igen komplexnek tűnik. De még ezen a felbontáson is belsejének nagy része figyelemre méltóan „üresnek” tűnik, ami talán jelenleg is zajló geológiai folyamatok jele. (Fotó: NASA/APL/SwRI)

[link]

2015. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan meg kell kérdezni, hogy ez mit jelent? Ennyi sütnivalód sincs?
2015. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem te vagy a dora a felfedező a meséből hanem csak egy naiva..


Jimmy hazudott mikor megirta a "ha feladod az àlmodat meghalsz élve halsz meg"


Van mikor elöbb kellene feladni..

(Tudsz segìteni?-remélem tudtam segìteni!)

Üdv:joszinglineklenninem bélàné

2015. júl. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!